GoldenLine się zmienia – nowa nawigacja i zakładka „Praca”!

Od dziś na GoldenLine.pl kolejne zmiany! Tym razem odświeżyliśmy wygląd serwisu a także całkowicie przebudowaliśmy zakładkę „Praca”. Na czym polegają najnowsze udogodnienia?

1. Odświeżony wygląd i nowy układ menu

Zadowolenie naszych użytkowników i klientów jest dla nas bardzo ważne. Dlatego skupiamy się na projektowaniu serwisu oraz naszych produktów tak, aby doświadczenie korzystania z nich było jak najlepiej dostosowane do ich potrzeb. Główną wprowadzoną zmianą jest tu rozdzielenie strefy użytkownika od części nawigacyjnej serwisu.

Nowy top

Na lewą stronę przeniesione zostały linki ułatwiające się poruszanie się po serwisie. Użytkownicy w szybki sposób mogą uzyskać dostęp do wszystkich ofert pracy, informacji o pracodawcach a także dostęp do grup tematycznych. Po prawej stronie znajduje się dostęp do skrzynki kontaktowej, centrum powiadomień m.in o nowych zaproszeniach do kontaktów a także wszystkie ustawienia dotyczące profilu. Rekruterzy z dostępem do Wyszukiwarki Kandydatów, w tym miejscu bez problemów przejdą do swojej strefy rekrutacji.

Odmieniona została również kolorystyka i typografia serwisu. Pierwsze wprowadzone zmiany to zastosowanie tzw. „flat design”, który sprawia, że całość serwisu staje się świeża, nowoczesna i bardziej czytelna.

2. Odmieniona zakładka „Praca”

Zakładka Praca w GoldenLine

Poza zmianami w szacie graficznej pojawiło się sporo nowych, przydatnych funkcji w zakładce „Praca”. Co dokładnie się zmienia?

  • Nowa wyszukiwarka w zakładce „Praca” pozwala użytkownikom na szybkie znalezienie ofert pracy po stanowisku, nazwie firmy, słowach kluczowych czy lokalizacji.
  • Nowy sposób wyświetlania ogłoszeń jest bardziej funkcjonalny i umożliwia ich filtrowanie po: lokalizacji, firmie, branży oraz wymaganiach dotyczących znajomości języków.
  • Użytkownik może również sortować oferty pracy według trafności dopasowania oraz według ofert najnowszych.
  • Pojawiła się nowa sekcja „Pracuj ze znajomymi”, gdzie użytkownicy zobaczą oferty pracy z firm, w których pracują ich znajomi z listy kontaktów.
  • W sekcji „Oferty dla Ciebie” użytkownicy znajdą ogłoszenia precyzyjnie do nich dopasowane.

 

Wprowadzone zmiany, to nie koniec działań związanych z usprawnianiem GoldenLine.pl. Podążając za najnowszymi trendami rozpoczęliśmy przeprojektowanie całego serwisu. Wszystkie zmiany będą wprowadzane małymi krokami. Kolejne nowości już wkrótce.

 

Dodaj komentarz