Co nowego w produktach – podsumowanie ostatnich zmian

Od początku roku wdrożyliśmy kilka zmian w produktach rekrutacyjnych. Usprawniają one działanie produktów a tym samym Twoją pracę.  Bądź na bieżąco i zobacz, co się zmieniło. 

OGŁOSZENIA

1. Przy wszystkich ofertach pracy firm, które posiadają Profil Pracodawcy w wersji Premium i Plus na GoldenLine.pl, znajdują się teraz szczegółowe informacje na temat danej firmy, zaciągane z Profilu Pracodawcy. Użytkownicy mogą szybko sprawdzić, jaką średnią ocen uzyskał pracodawca, ilu pracowników zatrudnia oraz czy rekrutuje na inne stanowiska. Jesteśmy przekonani, że dzięki tym informacjom, podjęcie decyzji o wysłaniu CV będzie dla kandydata jeszcze prostsze. Jest to również dodatkowa forma promocja Profilu Pracodawcy wśród potencjalnych kandydatów zainteresowanych pracą w danej firmie.

Ogłoszenie na GoldenLine

WYSZUKIWARKA KANDYDATÓW

1. Od początku kwietnia na wynikach wyszukiwania, w projektach rekrutacyjnych i profilu kandydata widać datę ostatniego kontaktu oraz listę wszystkich konwersacji (także w prywatnej skrzynce).

2. Podgląd notatek, które dodałeś przy profilu kandydata jest teraz możliwy bezpośrednio w Wyszukiwarce Kandydatów na wynikach wyszukiwania. Usprawnia to Twoją pracę na tym narzędziu.

3. Zamiast branż w Szybkich Ogłoszeniach teraz dodasz specjalizacje. Pozwala to na lepsze dopasowanie ofert do kandydatów.

Szybkie Ogłoszenie

4.  W Wyszukiwarce Kandydatów pojawiła się opcja umożliwiająca wyszukiwanie kandydatów po stanowiskach bez uwzględniania synonimów (np. Handlowiec bez synonimów typu Przedstawiciel ds. sprzedaży).

Dokładne dopasowanie

PROFIL PRACODAWCY

1. Przy wpisach na Profilach Pracodawców pojawił się przycisk Facebook Like Button. Zastosowanie ikon Lubię to i Udostępnij jest najszybszym i najprostszym sposobem dzielenia się treścią, obrazami, video z naszymi kontaktami w mediach społecznościowych.

FBlike

Dodaj komentarz