Co nowego w GoldenLine.pl – podsumowanie zmian

GoldenLine nieustannie się zmienia. Wprowadzamy w życie duże projekty, ale również udoskonalamy już istniejące. Postanowiliśmy informować Was o zaistniałych w serwisie zmianach, dzięki czemu nie przegapicie żadnej nowej funkcji i ułatwi Wam to korzystanie z serwisu.

Co zrobiliśmy w ostatnim czasie?

1. Nowa wersja aplikacji iOS! Nasza aplikacja została dostosowana do wszystkich ekranów iPhone’a. Wprowadziliśmy również szybką i przejrzystą wyszukiwarkę, dzięki której w każdym momencie kandydaci mają dostęp do najnowszych ofert pracy, kontaktów czy grup dyskusyjnych. Dla wygody użytkowników dodaliśmy również możliwość logowania się za pomocą Facebooka. Wszystko łatwe i przyjemne.

Nie masz jej jeszcze na swoim telefonie? Pobierz ją.

iso

2. Nie używasz systemu iOS i nie możesz pobrać naszej aplikacji? Wypróbuj nową mobilną wersję serwisu GoldenLine. Teraz na każdym telefonie można przeszukiwać oferty pracy, oglądać profile innych użytkowników i odkrywać wszystkie funkcje, jakie daje GoldenLine.

mobile3

3. Udoskonaliliśmy proces rejestracji. Teraz przebiega jeszcze szybciej, jest łatwiejszy i bardziej intuicyjny. Dodatkowo każdy nowy użytkownik serwisu, zobaczy po prawej stronie specjalny wykres, który ułatwi mu uzupełnienie braków w profilu. Dzięki tej opcji na pewno nie zapomni o najważniejszych informacjach, które powinien zawrzeć, aby jego profil przyciągnął Twoją uwagę.

Nowa rejestracja w GoldenLine

4. Informujemy o nowych kontaktach. Gdy Twój znajomy doda kogoś do kontaktów, otrzymasz powiadomienie na swojej tablicy. Możliwe, że macie wspólnych znajomych i dzięki tej opcji, szybko i łatwo będziesz mógł zaprosić ich do kontaktów.

Kontakty w GoldenLine

5. Powiadomienie o pojawieniu się nowej opinii o pracodawcy. Teraz wszystkie nowe opinie wystawiane w ciągu tygodnia na Profilach Pracodawców, użytkownik otrzymuje w jednym mailu.

Powiadomienie o opiniach

Dodaj komentarz