Przegląd mediów – marzec #4

W ostatnim marcowym przeglądzie mediów HR i EB przeczytacie między innymi o wyzwaniach rekrutacji w branży IT i ciekawym sposobie na zachęcenie branży finansowej do poprawy wizerunku a także dowiecie się, jakie są najlepsze miejsca pracy w 2015 roku według instytutu Great Place to Work. Zapraszamy do lektury!

Wyścig zbrojeń

W branży IT mamy obecnie do czynienia z rynkiem kandydata i taki stan rzeczy będzie się utrzymywał jeszcze przez kilka najbliższych lat. Jakie działania (oprócz podnoszenia stawek wynagrodzeń) podejmują firmy aby przyciągnąć do siebie najlepszych? Odpowiedź znajdziecie w artykule Tomasza Zawady z agencji MJCC.

IV edycja badania Employer Branding w Polsce 2015

HRM Institute zaprasza wszystkich pracodawców do wzięcia udziału w czwartej już edycji badania Employer Branding w Polsce. Wyniki zostaną po raz pierwszy zaprezentowane publicznie podczas konferencji Employer Branding Summit, która odbędzie się w czerwcu 2015 roku w Warszawiemożemy przeczytać na stronie.

Great Place to Work wyłonił 21 najlepszych miejsc pracy w Polsce

Instytut Great Place to Work ogłosił listę laureatów konkursu Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2015. Jest to już siódma edycja tego rankingu. Wśród 21 wyróżnionych pracodawców znalazło się aż 12 debiutantów.

Children’s truth about banking

Na koniec mamy dla Was ciekawy film belgijskiej federacji finansowej, który zachęca branżę do pracy nad swoim wizerunkiem bo w przyszłości może mieć spory problem ze znalezieniem pracowników:)

Polecamy również:

Dodaj komentarz