Przegląd mediów – październik #4

Dzisiaj w Przeglądzie Mediów najświeższe wiadomości z branży HR i EB, m.in. o stażach dla pokolenia Y oraz prognozach rynku na najbliższe lata. Na koniec fotorelacja z fantastycznego Wieczoru Rekrutera. Zapraszamy!

Wyniki badania Najlepsi Pracodawcy 2014

Firma Aon Hewitt już po raz dziewiąty przeprowadziła badanie Najlepsi Pracodawcy. W tegorocznej edycji wzięło udział 108 firm. Najlepsi Pracodawcy 2014 roku to: Intel Technology Poland, Towarzystwo Ubezpieczeń Link 4 oraz Xstream. Gratulujemy!

Świat pracy i HR w 2022 roku – prognoza PwC

Według raportu PwC „The future of work: A journey to 2022”, w ciągu najbliższych 8 lat na rynku powstaną nowe sektory gospodarki, a firmy zmienią swoje modele biznesowe i sposoby zarządzania pracownikami. Bliższa symbioza, większa elastyczność i budowanie wspólnej filozofii działania – tak można w skrócie opisać nowe relacje pomiędzy specjalistą a pracodawcą.

Leroy Merlin: program stażowy skrojony dla pokolenia Y

„Wierzymy, że zatrudnianie osób z tzw. pokolenia Y, którzy stanowią coraz liczniejszą populację wśród naszych współpracowników i klientów, pomoże nam spojrzeć na ważne dla nas obszary ich oczami i dzięki temu zmieniać naszą firmę zgodnie z m.in. ich oczekiwaniami”. O programie stażowym “Dla Ludzi z Pomysłem” opowiada jego koordynatorka – Karolina Przerwa.

AD TALENTS #2 – Przyjdź na staż. Zostań na dłużej w Albedo Marketing [VIDEO]

Zobaczcie, jak agencja Albedo Marketing w niestandardowy sposób przedstawia kandydatom ofertę pracy. Taka propozycja z pewnością wyróżnia się z tysiąca innych, a dodatkowo mówi nam, że firma jest kreatywna i otwarta na nowości. Jak Wam się podoba?

Wieczór Rekrutera i Perły HR – gorące fotorelacje!

GoldenLine był Srebrnym Sponsorem V edycji Wieczoru Rekrutera. Wydarzenie odbyło się 22 października w klubie Platinium w Warszawie. Było połączone z galą przyznania nagród w ramach konkursu Perły HR dla najlepszych konsultantów pracujących w agencjach personalnych.
Nagrody przyznano w trzech kategoriach: rekrutacja, rekrutacja tymczasowa oraz lider sprzedaży.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za obecność i świetną zabawę!
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego niesamowitego wydarzenia:

Zdjęcia z fotobudki GoldenLine

Galeria Magazynu Rekruter

Mamy nadzieję, że fotorelacja umiliła chłodny piątek. Zapraszamy do dzielenia się komentarzami pod wpisem lub na naszym Facebooku.

Polecamy również: