Dlaczego employer branding się opłaca – zaproszenie na webinar

Ostatnio coraz głośniej jest o Employer Brandingu. Na rynku kandydata już nie wystarczy umieścić ogłoszenia i czekać na spływ aplikacji. Firmy coraz większy akcent kładą na to, aby pokazać dlaczego warto pracować właśnie u nich. Rosną też oczekiwania kandydatów co do przyszłego pracodawcy.

Dla nas w GoldenLine działania Employer Brandingowe są zupełnie naturalną częścią naszego istnienia. Ostatnio razem z Luckiem Samulowskim opowiedzieliśmy na EB Summit o tym, jakie są elementy Employer Brand w GoldenLine i jak powstały. Podzieliliśmy się również naszym doświadczeniem jak realizujemy Employer Branding i jakie są tego efekty.

Spotkaliśmy się z bardzo pozytywnym odbiorem naszego wystąpienia, co nas ogromnie cieszy! Napisali o nas

Pokazaliśmy, jak budowanie marki pracodawcy pomaga w rekrutacji i jak można zwiększając intensywność działań jeszcze bardziej przyspieszać rekrutację oraz zwiększać jej jakość.

W związku z takim zainteresowaniem postanowiliśmy poprowadzić webinar poświęcony Employer Brandingowi. Już w najbliższy czwartek 10 lipca o godzinie 15:00 zapraszam na bezpłatny webinar – odpowiem na kilka pytań Małgorzaty Wojciekiewicz (Strategic Client Manager) dotyczących Employer Brandingu i zdradzę, jak można dwukrotnie przyspieszyć rekrutację. Serdecznie zapraszam!

Chcesz wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu? – Zapisz się teraz!