Zapraszamy na HR Factor! [konkurs]

Przed nami kolejne ciekawe wydarzenie branżowe – HR Factor. Konferencja odbędzie się 18 marca w Warszawie. Nie zabraknie na niej GoldenLine, nie może zabraknąć i Was!

Trendy, wyzwania, kierunki rozwoju – branża HR zdominowana jest przez prognozy, spekulacje i powtarzalne truizmy. Konferencja  HR Factor to coś więcej – dzień dobrych praktyk, które stanowią wypadkową zjawisk globalnych oraz kondycji polskiego biznesu. Proponujemy wachlarz zagadnień elektryzujących świat dzisiejszego HR-u, przegląd nowoczesnych strategii, które usprawnią zarządzanie zasobami ludzkimi w polskich firmach. Wydarzenie dedykowane jest ambitnym pasjonatom HR-u, którzy od konferencji branżowej oczekują wartości merytorycznych, zdobycia nowych umiejętności, efektywnego networkingu i ciekawych osobowości eksperckich.

Jacek Krajewski z GoldenLine z Joanną Pejo z firmy Natek Poland wygłoszą prelekcję pt. „Redesign funkcji HR”. Opowiedzą o tym jak dynamicznie zmienia się rola działów HR w organizacjach i przedstawią najważniejszy trendy w tym obszarze na najbliższe lata – szanse i wyzwania dla działów personalnych otoczonych nowymi technologiami oraz mediami społecznościowymi. Postarają się także zobrazować na przykładach GoldenLine i Natek Poland, jak HR-owcy radzą sobie z tą ewolucją.

byteiran

Specjalnie dla Czytelników bloga GoldenLine przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są 3 zaproszenia na IV edycję wydarzenia HR Factor, organizowanego przez HRnews – największy portal dla branży HR. Jak wziąć udział w konkursie? Wystarczy w komentarzu do tego wpisu odpowiedzieć na pytanie:

Przed jakimi wyzwaniami stoją dzisiaj HR-owcy?

Spośród wszystkich zgłoszonych odpowiedzi wybierzemy 3 najciekawsze, których autorów nagrodzimy zaproszeniem na IV edycję HR Factor. Zgłoszenia przyjmujemy do piątku 14 marca 2014 do godziny 14:00. Wyniki opublikujemy w aktualizacji tego wpisu. Powodzenia!

[AKTUALIZACJA – 14.03.2014 g. 16:15]
Zaproszenie na konferencję HR Factor otrzymują  Joanna, Paweł i Mateusz.

Gratulujemy!

Informację, jak odebrać nagrodę prześlemy drogą mailową.

Dodaj komentarz