Scena HR

Scena HR to cykl wywiadów z osobami związanymi w codziennej pracy z branżą HR. Pierwszy wywiad już wkrótce, tymczasem możecie zaproponować osoby, które powinniśmy zaprosić do dzielenia się swoimi dobrymi praktykami i spostrzeżeniami.

Już od kilku miesięcy prowadzimy dla Was naszego bloga i bardzo cieszy nas, że Wasze zainteresowanie tematami, które tu poruszamy stale rośnie. Zaglądacie do nas często i musimy przyznać – bardzo systematycznie! Zależy nam, żeby nasze wpisy były dla Was możliwie praktyczne i pomocne w codziennej pracy. Nieustannie dzielimy się tu z Wami nie tylko naszą wiedzą, ale zapraszamy też do współpracy ekspertów. Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom – podpowiadamy jak skutecznie i efektywnie rekrutować, omawiamy trendy w rekrutacji i dzielimy się najlepszymi praktykami.

Chcemy, żeby nasz blog był miejscem otwartym na dyskusje, rozmowy i wymianę poglądów. Dlatego już wkrótce startujemy z serią wywiadów ze specjalistami, menedżerami i dyrektorami działów HR. Postaramy się pokazać nie tylko jak wygląda codzienna praca rekruterów, skąd czerpią inspirację, jakie trudności napotykają i jak sobie z nimi radzą, ale także ich obserwacje trendów w branży HR.

Scena HR

Zachęcamy Was do zgłaszania osób, które z którymi chcielibyście przeczytać wywiad na łamach naszego bloga. Jeśli znacie specjalistę, menedżera lub dyrektora HR, który może pochwalić się wdrożeniem skutecznych strategii HR, swoimi działaniami wspiera rozwój polityki personalnej, jest otwarty na dialog i dzielenie się najlepszymi praktykami, koniecznie dajcie nam znać! Swoje propozycje możecie zgłaszać w komentarzach lub mailowo: marketing@goldenline.pl. Jak zawsze, czekamy też na sugestie tematów, które Was interesują i warto je tu poruszyć.

Dodaj komentarz