Wyniki konkursu WDR 2014

Konkurs WDR 2014 zakończony, więc pora ogłosić wyniki. Komu dopisało szczęście i znalazł się w gronie zwycięzców? Sprawdźcie sami!

13 i 14 lutego po raz kolejny odbędą się  Warszawskie Dni Rekrutacji. Nie zabraknie na nich też nas! GoldenLine będzie miało tam swoje stoisko, do którego serdecznie Was zapraszamy. Koniecznie zajrzyjcie do nas, żeby się przywitać. Chętnie Was poznamy, zamienimy parę słów i wymienimy uścisk dłoni. Podchodźcie, zaczepiajcie nas, poznajmy się!

web host

W zeszłym tygodniu ogłosiliśmy konkurs, w którym do wygrania były 4 zaproszenia na pierwszy dzień Warszawskich Dni Rekrutacji. Widać, że nagroda była warta świeczki, bo liczba zgłoszeń przerosła nasze wszelkie oczekiwania! Wszyscy doskonale poradzili sobie z zadaniem konkursowym – dziękujemy za wszystkie propozycje tematów, które chcecie, żebyśmy poruszyli na łamach bloga GoldenLine. Oto tematy, które spodobały się nam najbardziej, a ich autorów nagradzamy zaproszeniem na pierwszy dzień WDR:

  • Kłamstwo rekturacyjne – jak sobie z nim poradzić?Katarzyna Brzeska
  • Czy każda firma ma EVP?Joanna Pejo
  • Skąd brać niszowych Kandydatów?Bartosz Rzadkowski
  • Skuteczny networking w oparciu o konto GoldenLine Karol Zawadzki

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Wszystkie osoby, które brały udział w konkursie za chwilę otrzymają od nas wiadomość. Sprawdźcie maile,czeka tam na Was miła niespodzianka. ;) Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu i spotkamy się na Warszawskich Dniach Rekrutacji w znacznie większym gronie. Do zobaczenia!

Dodaj komentarz