Zapraszamy na Warszawskie Dni Rekrutacji! [konkurs]

Warszawskie Dni Rekrutacji zbliżają się wielkimi krokami. Zobacz, dlaczego nie może Cię zabraknąć na największej konferencji poświęconej budowaniu strategii, rekrutacji, zarządzaniu talentami i employer brandingowi.

13 lutego rusza III edycja Warszawskich Dni Rekrutacji organizowanych przez Employer Branding Institute. Wydarzenie potrwa dwa dni w trakcie których będzie wiele okazji do spotkań z ekspertami z różnych branż dziedzin HR. Poza networkingiem Warszawskie Dni Rekrutacji to także wiele praktycznych zajęć. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w 3 ścieżkach tematycznych – HR Business Partner, Rekrutacja oraz Employer Branding oraz 6 warsztatach tematycznych. W czasie WDRów zostaną również przedstawione wyniki badania DiagnozaHR oraz poznamy wyniki konkursu BohaterowieHR.

Nie zabraknie na nich też GoldenLine! Jako partner objęliśmy ścieżkę Employer Branding, w ramach której Paweł Tkaczyk opowie, jak budować markę pracodawcy. Zapraszamy też do naszego stoiska, przy którym z przyjemnością podzielimy się z Wami naszą wiedzą z zakresu HR i employer brandingu, porozmawiamy o najnowszych rozwiązaniach, ideach oraz kierunkach rozwoju HR.

Warszawskie Dni Rekrutacji 2014

Warszawskie Dni Rekrutacji to szczególne wydarzenie, na którym nie może zabraknąć specjalistów, managerów oraz dyrektorów HR. Specjalnie dla Czytelników bloga GodenLine Rekrutacja przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są aż 4 zaproszenia na pierwszy dzień WDR 2014! Wszystkie osoby biorące udział w konkursie dostaną od nas cenną niespodziankę!

AKTUALIZACJA – 11.02.2014
Konkurs zakończony. Zobacz WYNIKI konkursu WDR 2014

Dodaj komentarz