Mariusz Gralewski o zmianach w GoldenLine

Od dziś na GoldenLine można logować się za pomocą konta LinkedIn. Wprowadzenie nowej funkcji i nadchodzące zmiany w serwisie komentuje Mariusz Gralewski – prezes Goldenline.pl.

Czym był dla Ciebie GoldenLine, a czym staje się teraz?

MG: GoldenLine z założenia miał być miejscem, w którym pracodawca może znaleźć pracownika.  Z czasem doszły nowe funkcjonalności umożliwiające użytkownikom wymianę wiedzy, a pracodawcom zaprezentowanie swojej firmy obecnym i potencjalnym pracownikom. Przez kilka ostatnich lat zaszło wiele istotnych zmian w serwisie, ale nadal łączy on profesjonalistów, pozwala im na wymianę informacji i rozwijanie kariery.

Jakie zmiany pojawią się w najbliższym czasie?

MG: Zmiany, które niebawem ukażą się w serwisie są realizacją objętego wcześniej kierunku działań. Jesteśmy i chcemy zawsze być największym łącznikiem pracowników z pracodawcami. Dlatego podjęliśmy decyzję, że nie chcemy się ograniczać tylko do użytkowników GoldenLine. Ludzie korzystają z różnych serwisów typu Facebook, Twitter, LinkedIn, tworząc w nich także swoje profile zawodowe. Chcemy dać im możliwość połączenia tych profili w jeden. Dzięki temu pracodawcy nie będą musieli szukać kandydatów w kilku serwisach, ale będą mieć dostęp do ich danych w jednym miejscu. Poza tym, w tym roku istotnie rozbudujemy też profile pracodawców. Pojawią się w nich informacje o procesach rekrutacyjnych w danej firmie, średnich zarobkach oraz bardziej precyzyjne opinie. Mocno wierzymy w ten projekt.

Logowanie przez LinkedIn

Jakie korzyści wynikają z logowania LinkedIn dla kandydatów?

MG: Umożliwienie logowania za pomocą LI czy innych serwisów społecznościowych to przede wszystkim uproszczenie życia użytkownikowi. Niezależnie w jakim serwisie zaktualizuje informacje o sobie, będzie miał on pewność, że pracodawca oglądający jego profil na GoldenLine widzi jego aktualne dane.

Jaką wartość niesie dla pracodawców i rekruterów połączenie z LinkedIn?

MG: Dla pracodawców i rekruterów to również wygoda – w jednym miejscu będą mieli wszystkie dane o kandydacie. Dzięki temu nie będzie konieczności przeszukiwania wielu baz danych. Taka możliwość uzyskania pełnych informacji o kandydatach powinna znacznie usprawnić procesy rekrutacyjne i sprawić, że GoldenLine stanie się największym łącznikiem między pracodawcami a pracownikami.

Więcej o zmianach w GoldenLine w informacji prasowej: http://goldenline.prowly.com

Dodaj komentarz