Wyszukiwarka Kandydatów z nowym dodatkiem

Obserwując trendy zachodzące w rekrutacjach zauważyliśmy, że bardzo często rekruterzy korzystają z dwóch narzędzi jednocześnie podczas prowadzonych procesów rekrutacyjnych. Są to poszukiwania bezpośrednie poprzez Wyszukiwarkę Kandydatów oraz ogłoszenia. Takie połączenie umożliwia poinformowanie większej liczby Kandydatów o obecnie prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Wychodząc na przeciw tym potrzebom udoskonaliliśmy Wyszukiwarkę Kandydatów o dodatkową funkcjonalność – Szybkie Ogłoszenia.

Kandydaci nie muszą już wypełniać długiej listy pól w formularzu aplikacyjnym oraz przesyłać CV wraz z listem motywacyjnym przez co aplikują średnio 14 razy częściej! Zamiast tego wystarczy, że klikną przycisk “Jestem zainteresowany”, a Ty zostajesz o tym poinformowany wraz z odnośnikiem do ich profilu. Dzięki temu Kandydaci chętniej zgłaszają swoją kandydaturę na zamieszczone ogłoszenie, a Ty zyskujesz większą liczbę osób zainteresowanych rozmową rekrutacyjną.

jestem zainteresowany

Skończ z utartymi, nic nie znaczącymi frazami typu ‘praca w młodym i dynamicznym zespole’, ‘wynagrodzenie adekwatne do umiejętności’ etc. Szanuj swój czas i czas Kandydata!

Nowa funkcjonalność umożliwia:

  • Dodanie bezpłatnego ogłoszenia na okres 14 dni;
  • Szybką odpowiedź ze strony Kandydatów;
  • Dotarcie do 3 mln unikalnych użytkowników:
  • Zatrudnienie pracownika szybko i skutecznie.

Aby dodać Szybkie ogłoszenie należy wejść na stronę goldenline.pl/wyszukiwarka, wybrać zakładkę „Darmowe ogłoszenie”, wpisać treść ogłoszenia i gotowe!

szybkie ogłoszenia

Dodane przez Ciebie ogłoszenie będzie widoczne dla wszystkich użytkowników w zakładce Praca dla Ciebie, a dodatkowo zostanie wysłane do Kandydatów spełniających wymagania, zawarte w ogłoszeniu, bezpośrednio na adres mailowy.

Nie czekaj, wspomóż poszukiwania poprzez Wyszukiwarkę Kandydatów dodając Szybkie Ogłoszenia i znajdź Pracownika już dziś!

W zależności od wybranego pakietu można dodać nawet 3 darmowe ogłoszenia w miesiącu.