Andrzej Różański

Trener Wystąpień Publicznych - Prezes Zarządu w Akademii Przemawiania ARBIZ
Poznań, wielkopolskie

Skills

Coaching Mentoring Train the Trainer Staff training Szkolenia biznesowe Szkolenia trenerskie coach trener umiejętności miękkich Public speaking The art of presentation consultations in front of the camera and on the radio Videomarketing public speaking Mówca Autoprezentacja i sztuka wystąpień publicznych doradztwo biznesowe szkolenia z przemawiania public speaking coaching coaching i mentoring wystąpienia publiczne - trener Sztuka prezentacji – tworzenie i przeprowadzanie wystąpień grupowych trener wystąpień trener przemawiania komunikator nowoczesny

Languages

Polish
native
English
beginner

Experience

Logo
Trener Wystąpień Publicznych | Prezes Zarządu Akademii Przemawiania ARBIZ
Akademia Przemawiania ARBIZ - www.arbiz.pl
[img]http://arbiz.pl/images/logo_pe3ic649.png[/img]
Szkolenia managerskie w zakresie

1. Szkolenia z wystąpień publicznych:
--- "Sztuka prezentacji w biznesie"
--- "Sztuka przemawiania - warsztaty"
--- "Wystąpienia przed kamerą - warsztaty"
--- "Wystąpienia publiczne i autoprezentacja"
--- "Przygotowanie i Wygłaszanie Przemówień"

2. Indywidualne konsultacje oraz coaching w zakresie wystąpień publicznych.

3. Szkolenia trenerskie:
--- "Profesjonalny Trener wewnętrzny"
--- "Mistrzowskie prowadzenie szkoleń"
---- "Zakładam firmę szkoleniową w 5 krokach"


W swej karierze przepracowałem ponad 3740 godzin szkoleniowych,
tj. około 500 dni szkoleniowych non stop :-)

Ponadto oferuję indywidualne konsultacje w zakresie wystąpień publicznych, przemawiania, mowy ciała i komunikacji dla:
- trenerzy,
- kierownicy,
- specjaliści,
- urzędnicy,
- politycy.
Marek Mróz
Marek Mróz · provider
added
Pan Andrzej jest bardzo dobry w tym, co robi. Jego szkolenia poparte doświadczeniem, warsztatami powodują, że Człowiek wzrasta i nabiera pewności siebie. Ma dużo pozytywnej energii, którą "wlewa" w swoich szkolonych partnerów. Bardzo gorąco polecam. Mróz Marek
Usunięty Użytkownik
client
added
Bez wątpienia, Andrzej jest osobą która posiada niezwykła charyzmę oraz w bardzo profesjonalny sposób dzieli się swoim doświadczeniem z przyszłymi Trenerami. Na pewno można liczyć na gwarancję terminu szkolenia , praktyczny i teoretyczny warsztat podczas kursu , pomocną dłoń bez żadnych ograniczeń po zakończeniu szkolenia. Z pełną odpowiedzialnością polecam jako Trenera Trenerów , Trenera Wystąpień Publicznych, jak i bogate doświadczenie w szeroko rozumianej sferze biznesowej . Pozdrawiam i wszystkiego dobrego . Damian
Marta K.
Marta K. · client
added
Szkolenie przeprowadzone było bardzo profesjonalnie. Wiedza przekazywana była w sposób przystępny i z dużą dozą humoru. Ważne - szkolenie połączone było z warsztatami, w trakcie których każdy uczestnik otrzymał sugestię odnośnie poprawy swoich nawyków, przyzwyczajeń oraz cenne rady związanie z profesjonalnym przemawianiem. Gorąco polecam.
Lilla Misztela
Lilla Misztela · cooperator
added
Szkolenia przeprowadzone dla uczestników projektu na najwyższym poziomie pod katem potrzeb każdego uczestnika, polecam, super klasa- doradca zawodowy Lilla Misztela
Mirosław Krystman
Mirosław Krystman · cooperator
added
Dawno temu jego ,,regionalny'' Paweł Krakowiak powiedział mi -,, Słuchcaj o po tygodniu jest lepszy od ciebie...'' I miał racje.

Ponadto Andrzej to przemiły i przesympatyczny kolega !

Mirosław Krystman
Usunięty Użytkownik
client
added
Szkolenie niezwykle przydatne w pracy. Gorąco polecam. Bardzo dobry kontakt przed w trakcie jak i po szkoleniu.
Krzysztof Jesse
Krzysztof Jesse · client
added
merytoryka i zaangażowanie w szkolenia na najwyższym poziomie. super gość.
Aleksandra P.
Aleksandra P. · client
added
Szkolenie przeprowadzone z pasją i charyzmą, którą można się zarazić. Czerpanie od Andrzeja wiedzy jest prawdziwą przyjemnością. Dziękuję za szkolenie i siłę do działania :)
Usunięty Użytkownik
cooperator
added
Andrzej ma w sobie tą szczególną łatwość uczenia się, a jednocześnie uczenia innych... Niewielu w swoim życiu spotkałem osób o tak pozytywnym nastawieniu do życia, a i o takiej pracowitości. Jak dotąd jest jedynym trenerem, któremu wystawiłem taką opinię, do tego z czystym sumieniem... w zgodzie z prawdą, bo i niewielu jest na rynku trenerów z powołania.

Mirosław Krystman
Anna I.
Anna I. · client
added
Szkolenie, które prowadził Andrzej Różanski wspominam jako ściśle praktyczne, co mnie bardzo satysfakcjonowało. Pozbawione zbędnych prezentacji multimedialnych a skupione na praktycznych ćwiczeniach i szczegółowej analizie pod kątem potrzeb uczestnika. Atmosfera pracy podczas szkolenia wpływa rozluźniająco a zarazem pobudzająco na grupę i powoduje chęć do współpracy. Zatem nie ma mowy o biernym uczestnictwie. Po pierwszych minutach można zauważyć spore doświadczenie w pracy szkoleniowca poparte wiedzą, którą potrafi przekazać. Ze swojej strony dziękuję za poświęcony czas i za wskazówki, które mam nadzieję spowodują, że będę dążyć do ciągłego samorozwoju.
Sławomir Najewski
Sławomir Najewski · client
added
Z ogromną przyjemnością chciałbym podziękować panu Andrzejowi Różańskiemu za prowadzone z wielką kulturą szkolenia.Jego przygotowanie od strony merytorycznej jak i praktycznej zasługuje na najwyższe uznanie.Wieloletnie doświadczenie pana Andrzeja z zakresu sprzedaży doskonale procentuje w kontaktach z moimi klientami.
Małgorzata Adamczyk
Małgorzata Adamczyk · provider
added
Szkolenia prowadzone przez Andrzeja to kwintesencja wiedzy i doświadczenia. Gorąco polecam Małgorzata Adamczyk
Magdalena Sierocka
Magdalena Sierocka · cooperator
added
Miałam okazję brać udział w szkoleniu dla Trenerów prowadzonym przez Pana Andrzeja i muszę przyznać, że do dzisiaj jestem pod ogromnym wrażeniem. Ze szkolenia wyniosłam przede wszystkim sporą dawkę optymizmu i wiary w siebie, ale również wiele cennych wskazówek. Zajęcia prowadzone w bardzo ciekawy i niekonwencjonalny sposób (większość to ćwiczenia). Dawno nie byłam na tak fajnym szkoleniu. POLECAM.
Usunięty Użytkownik
client
added
Szkolenie poprowadzone przez Andrzeja było jednym z najlepszych, które odbyłam. Poprowadzone doskonale pod względem merytorycznym i dopasowane do kursanta. Duża doza humoru i nadzwyczajna umiejętność prowadzenia szkolenia zapewniła przyswojenie wiedzy w przystępny sposób. Widać już od pierwszych minut, że Andrzej jest trenerem z powołania, a praca jest dla niego przyjemnością, co przekłada się na znakomity kontakt, a uczestnik wychodzi ze szkolenia z poczuciem miło i efektywnie spędzonego czasu.
Marek Burzyński
Marek Burzyński · client
added
Krótko i na temat – NAJLEPSZY trener z jakim miałem okazje współpracować do tej pory. Nagroda od portalu „Edustacja” dla najlepszej placówki edukacyjnej w Wielkopolsce tylko potwierdza moją opinie. Gorąco POLECAM jak najszybsze rozpoczęcie współpracy z P. Andrzejem i firmą ARBIZ.
Eugeniusz Andrejczuk
added
Poznaliśmy się z Andrzejem przy okazji szkolenia „Specjalista ds. Funduszy unijnych”. Oprócz praktycznej wiedzy, którą Andrzej przekazuje w sposób łatwo zrozumiały, otrzymałem ogromny zastrzyk motywacji do dalszego działania!

Andrzej jest osobą, która chętnie dzieli się swoją szeroką wiedzą z innymi, doradza, wspiera, motywuje. Dodatkowo, umiejętności słuchania, rozpoznawania problemów uczestników szkolenia czynią z Andrzeja idealną osobę do współpracy.

Andrzej łączy w sobie cechy, które niezbędne są w pracy trenerskiej – kompetentność, elokwencja oraz umiejętność przekazania wiedzy w sposób łatwo przyswajalny. Gorąco polecam współpracę z firmą Arbiz Akademia Boznesu!
Logo
Dyrektor Handlowy
AM PROFIN Consulting
- szkolenia biznesowe i unijne
- doradztwo gospodarcze i marketingowe
- budowanie grupy sprzedażowej
- finansowanie (kredyt, leasing)
KPI RETAIL SP. Z O.O.
Specjalista ds. Sprzedaży Floty AUDI i VW
- obsługa flotowa klientów biznesowych
- obsługa finansowania (kredyt, leasing)
Usunięty Użytkownik
client
added
Profesjonalista, który podchodzi do wykonywanych czynności z pasją, a przez to kontakt z nim jest bardzo łatwy. Znajomość tematu na wysokim poziomie. Druga strona jest traktowana w sposób uprzejmy, a przy tym może liczyć na udane załatwienie sprawy.
Korporacja prawno finansowa FENIKS
Dyrektor Regionu
- rozwój regionu
- szkolenia grup sprzedażowych
- budowanie grup sprzedażowych
- pomoc prawna dla biznesu
- finansowanie biznesu (kredyt, leasing)
K T.
K T. · cooperator
added
Jeden z najlepszych specjalistów w swej branży - rzadko spotykana rzetelność, wiedza i błyskotliwość. Firmy z którymi już nie współpracuje poniosły wielką stratę.

Polecam każdemu, kto szuka solidnego i kompetentnego współpracownika!
DUDA-WATIN S.A.
Specjalista ds. Sprzedaży Floty Mercedes-Benz
- obsługa flotowa klientów biznesowych
- obsługa finansowania (kredyt, leasing)
Usunięty Użytkownik
client
added
P. Andrzej należy do tej grupy ludzi, z którymi załatwianie spraw zawodowych to czysta przyjemność. Przyjemność, bo raz, że łatwo osiągnąć wzajemny kompromis i skutecznie osiągnąć zamierzony cel, a dwa, że rozmawiamy z miłym, ciekawym, elokwentnym człowiekiem. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będzie okazja nawiązania współpracy.
Opel
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Opel
- obsługa klienta biznesowego
- obsługa finansowania (kredyt, leasing)
[img]http://www.maxiauto.pl/___ALL___/images/marka_logo/51-150.jpg[/img]
Lojack S.A.
Przedstawiciel Regionalny - System lokalizacji pojazdów (Polska Zachodnia)
- obsługa sieci dilerskich:
- szkolenia pracowników sieci dilerskich na terenie Polski zachodniej
- wsparcie sprzedażowe dla sieci dilerskich
- obsługa klientów biznesowych
[img]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/76/Lojack-logo.jpg[/img]
Logo
Prezes Zarządu
FUNDACJA KONICZYNKA
Znalazłem chwilę swojego życia na bezinteresowną pomoc potrzebującym ofiarom wypadków drogowych.
Logo
Manager grupy sprzedażowej
D.A.S. S.A. Ubezpieczenie Ochrony Prawnej Kierowców i Pojazdów Mechanicznych
- szkolenia grup sprzedażowych
- budowa grup sprzedażowych
- obsługa klientów biznesowych
Neotel Communications Polska
Manager grupy sprzedażowej
- szkolenia grup sprzedażowych
- budowa grup sprzedażowych
- obsługa klientów biznesowych
Logo
Właściciel
PW "ARBORA"
- szkolenia biznesowe
- działalność handlowa (B2B, biuro obsługi nieruchomości)
- działalność marketingowa (B2B)
- doradztwo gospodarcze i marketingowe
- ochrona osobista osób

Trainings and courses

- Certyfikowany Trener Biznesu,
- Trener Wewnętrzny
- Wystąpienia publiczne i Autoprezentacja,
- Wystąpienia Publiczne w Biznesie,
- Skuteczna prezentacja biznesowa,
- Public Speaking Trainer,
- Feedback w szkoleniach,
- Trudne sytuacje w szkoleniach,
- Przemawianie, a polityka,
- Storytelling mówcy,
- Mowa ciała,
- Kłamstwo w komunikacji,
- Techniki szybkiego czytania oraz mnemotechniki,
- Marketing internetowy,
- Pozycjonowanie stron internetowych,
- SEO Profesjonal,
- Social Media,
- Obsługa PC i urządzeń biurowych,
- Tworzenia grafiki internetowej,
- Tworzenie stron www,
- Psychologia w biznesie,
- Techniki NLP,
- Techniki perswazji,
- Ekspert perswazji,
- Techniki sprzedaży zorientowanej na klienta,
- Sztuka negocjacji w Biznesie,
- Obsługa klienta w Mercedes-Benz,
- Proces sprzedaży w Mercedes-Benz,
- Standardy obsługi w Mercedes-Benz,
- Usługi finansowe dla biznesu(leasing, kredyt)
- Telefoniczna obsługa klienta w biznesie,
- Szkolenia finansowe...
- Jak znaleźć dobry pomysł - ABC tworzenia projektu
- Techniki Walki Wręcz - COMBAT 56,
- Aikido,

Specialities

Education/Training
Coaching
Education/Training
Personal development
Education/Training
Training
Public Relations
External PR

Hobby

Lubię czytać książki, a nawet połykać :-)

Organizations

Prezes Zarządu w Fundacja Koniczynka" od roku 2005 do 2011.

Działalność społeczna na rzecz ofiar wypadków drogowych i bezpieczeństwa na drodze.

Groups

216 posts
35 appreciations
Emisja głosu a wizerunek
Emisja głosu a wizerunek
Wszystko o emisji głosu i wizerunku z tym związanym.
MOWA CIAŁA
MOWA CIAŁA
...czyli wykorzystanie komunikacji niewerbalnej w biznesie, negocjacjach, wykrywaniu kłamstw i sytuacjach towarzyskich :)
Mówcy
Mówcy
Grupa dla mówców działających w biznesie, nauce i innych ciekawych profesjach i miejscach.
Poznań
Poznań
Grupa zrzeszająca obecnych studentów oraz absolwentów uczelni poznańskich.
Poznań
Poznań
Zapraszam wszystkich Poznaniaków i wielbicieli miasta Poznania
SZKOLENIA co gdzie kiedy
SZKOLENIA co gdzie kiedy
grupa przeznaczona dla wszystkich osób poszukujących szkoleń oraz osób którzy te szkolenia organizują
Szkolenia w Poznaniu
Szkolenia w Poznaniu
Szkolenia w Poznaniu: biznesowe, dofinansowane, z zakresu sprzedaży, marketingu, inwestycji giełdowych, informatyczne i wszelkie inne podnoszące kwalifikacje zawodowe.
Szkolenia
Szkolenia
Co nowego w szkoleniach?
Sztuka mówienia
Sztuka mówienia
...chrząszcz brzmi w trzcinie...
WYSTĄPIENIA PUBLICZNE
WYSTĄPIENIA PUBLICZNE
Fantastycznie porywać ludzi do działania i przemawiać do zgromadzonych tak, by dokładnie czekali na takie słowa jakie Ty wypowiesz. Czy jest to możliwe?