Adam Pioch

Storyteller, storymaker, TEDx prelegent, współautor książki, mówca.
Poznań, wielkopolskie

Skills

Narrative Story Planning Internet marketing Public speaking Audyty stron www Storytelling w prezentacji biznesowej Public speaking and storytelling skills Storymaker

Languages

Polish
native

Experience

Logo
Autor i prowadzący szkolenie z tworzenia angażujących opowieści.
STORYTELLING Power!
Przygotowanie merytoryczne oraz artystyczne wykonanie szkolenia z wykorzystania mocy opowieści w życiu jak i w biznesie. Oto to szkolenie: https://storytelling-power-2.evenea.pl/
Logo
Współautor książki
Biblia E-biznesu 2
Jestem współautorem książki „Biblia e-Biznesu 2”. Przygotowałem 2 rozdziały w tym jeden o STORYTELLINGU! To ten obszerniejszy :) Drugi rozdział to niespodzianka, pełna jak to mówią „mięcha”.
Tu ta pozycja:
http://helion.pl/view/88412/ksiazki/biblia-e-biznesu-2,biebiz.htm
Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa
Wykładowca
Opracowanie merytoryczne wraz z przeprowadzeniem zajęć i wykładów dla studentów kierunku Marketing Online. Studia podyplomowe.

Tematyka główna:

- strategie e-biznesowe,
- storytelling w budowaniu marki,
- audyt serwisu www,
- e-mail marketing,
- content i contex marketing.
Elżbieta Perdjon
Elżbieta Perdjon · provider
added
Wizjoner z pasją.
Mateusz Hoppe
Mateusz Hoppe · provider
added
Cenna wiedza, okraszona fascynującymi przykładami - tak w skrócie wyglądały zajęcia z Adamem. Bardzo cenię ludzi, którzy dzielą się swoim doświadczeniem, by inni mieli trochę łatwiej. Polecam :-)
Sebastian W.
Sebastian W. · client
added
Z Adamem zajęcia są ciekawe, a praktyczna wiedza wprowadza w podstawy świata e-biznesu. Do tego inspirujące historie i kilka nieoczywistych sposobów na sukces. Wszystko zaprezentowane i opowiedziane w naprawdę interesujący sposób - pożytecznie spędzony czas!
Marta S.
Marta S. · provider
added
Adam bardzo mnie zainspirował, niesamowicie przystępnie przedstawił jakże zawiły świat szeroko pojętego digitalu, e-commerce oraz strategii marketingowych w Internecie.
Adam do tego jest niesamowitym mówcą, ma szereg umiejętności angażujących słuchacza w dyskusję i nie pozwala zgubić zainteresowania bieżącym tematem dorzucając "case" do każdego zagadnienia. Nie jest teoretykiem, zna branże od podszewki, co było od razu słychać. Nie ma pytań bez odpowiedzi - no może poza jednym - kiedy znowu będę miała okazję Ciebie Adamie posłuchać:)? Zdecydowanie Polecam Adama!
Usunięty Użytkownik
client
added
Rozpoczęłam studia podyplomowe na kierunku Marketing internetowy w praktyce. Pierwsze 3 zjazdy prowadzone były przez Adama Piocha. Adam jest świetnym mówcą, dzieli się bardzo chętnie swoją szeroko pojętą wiedzą o marketingu i internecie. Jest osobą wesołą, pozytywnie nastawioną do ludzi. Na zajęciach panowała bardzo luźna i miła atmosfera. Potrafi super obrazowo przedstawić tajniki e-marketingu przez co zajęcia były bardzo ciekawe. Co najważniejsze, ma w sobie niesamowitą charyzmę, która działa inspirująco na otoczenie, pobudza ludzi do działania.
Irena Korpal
Irena Korpal · subordinate
added
Polecam zajęcia i współpracę z Adamem. Spotkania są zawsze w miłej i luźnej atmosferze. Przy okazji można dowiedzieć się dużo nowych i ciekawym informacji.
Logo
Trener wiodący
ITS Education
Przygotowanie i przeprowadzenie cyklu 2 dniowych szkoleń pt. "Zielona Marka - online marketing".
Beata C.
Beata C. · client
added
Ogromna wiedza i charyzma - dwie cechy, których z całą nie można mu odmówić! Świetny mówca, już przy pierwszym spotkaniu zaskarbia sobie sympatię i uwagę słuchaczy, a jego szkolenia to ciąg rewelacyjnych historii (czasami zabawnych, czasami przerażających, jednak zawsze wciągających) przeplatanych z praktycznymi wskazówkami. Tylko takich trenerów chciałabym spotykać na swojej drodze :) Adamie, cieszę się, że miałam okazję Cię poznać i oby do następnego! :)
Joanna B.
Joanna B. · client
added
Szkolenie prowadzone przez Pana Adama zaliczam do bardzo udanych :) natomiast wiedza wykładowcy pobudza do dalszego rozwoju własnej osoby:)- życzę dalszych sukcesów
Wioleta Wesołowska
Wioleta Wesołowska · provider
added
Człowiek z pasją, którą zaraża, wspaniały mówca, którego można słuchać godzinami. Az chciałoby się krzyknąć: " o Kapitanie , mój Kapitanie"!
Czuję że mając takiego nauczyciela nawet fizyka jądrowa byłaby do opanowania :)
Potrafi dostosować formę prowadzenia zajęć, iż nawet ci "odporni na wiedzę" wychodząc z ośmiogodzinnych zajęć, które mineły jak dwa kwadranse, mają poczucie iż właśnie pozyskali ogrom wiedzy, którą za chwilę wykorzystają. Dzięki Adam iż mogłam Cię poznać.
Jan Tarasek
Jan Tarasek · client
added
Byłem uczestnikiem wielu szkoleń. Mając takie porównanie, dwudniowe szkolenie Adama oceniam bardzo wysoko . Szkolenie od początku do końca prowadzone było jakby snuł ciekawą opowieść, w czasie której przekazuje wiele cennych treści dotyczących internetu i marketingu on-line. W czasie wykładu można zadawać pytania i uzyskać niemal od ręki satysfakcjonujące odpowiedzi. Adam reaguje również na sugestie uczestników modyfikując omawiany temat w zależności od potrzeb grupy. Nie stosuje pożeraczy czasu, którymi często są ćwiczenia mające niby aktywizować grupę. W przypadku Jego szkoleń jest to po prostu zupełnie niepotrzebne. Adam – tak trzymaj – chętnie spotkam się z Tobą po raz kolejny, bo taki sposób przekazywania wiedzy jest tego wart. Polecam – Jan (50+) 
Andrzej Domagała
Andrzej Domagała · client
added
Inspirujące w treści i formie szkolenie. Spokojny sposób prowadzenia, profesjonalizm w budowaniu dramaturgii treningu wyzwolił we mnie energię i motywację do zmian w e-komunikacji, a także w moim sposobie pracy trenerskiej.
Janusz L.
Janusz L. · provider
added
Byłem pod wrażeniem szkolenia, w którym miałem przyjemność brać udział. Adam prowadził szkolenie przekazując wiele cennych treści dotyczących internetu i marketingu on-line. Przemawiał w wyjątkowy sposób, miałem wrażenie że nigdy nie traci wątku i co rzadkie w pełni kontroluje proces szkolenia. Mało tego, nie pozostaje obojętny na sugestie uczestników, potrafi również sprowadzić do porządku :) osoby rozpraszające grupę. Ostatnio często jeżdżę na różne szkolenia i widzę jak trenerzy posiłkują się tzw. "pożeraczami czasu" - czyli ćwiczeniami które niby aktywizują, a nierzadko pożerają czas szkolenia. Później okazuje się, że na ciekawe i trudne kwestie nie ma już czasu. Na szkoleniu Adama doświadczyłem po raz pierwszy w życiu, że tzw. ćwiczenia to jest dodatek, a nie treść główna i jeśli już są to po coś. Nawiasem mówiąc świetnie nas zmotywował do jednego z nich (obliczanie kosztów kampanii reklamowej). samą treść przekazywał w sposób interesujący i czuć było, że jest to podparte zamiłowaniem i doświadczeniem w tej tematyce. Konkludując: Adam jest dobrym mówcą, swoją wiedzę czerpie z bogatego zasobu doświadczeń, jest też znakomitym trenerem, dobrze przygotowanym w całości kontrolujący procesy podczas szkolenia.
Anna Białorucka
Anna Białorucka · client
added
Prowadzący aktywizuje i angażuje uczestników szkolenia przez zadawanie pytań i wspólną dyskusję. Szkolenie przebiega dynamicznie przez dosyć częstą zmianę tematu. Pan Adam wprowadza luźną, miłą atmosferę i ciekawie opowiada o swoich doświadczeniach.
Agnieszka S.
Agnieszka S. · client
added
Adam jako trener sprawdził się świetnie. Konkretną, a nawet techniczną wiedzę, potrafi przekazać w sposób nie tylko przejrzysty, ale i barwny. Dużą zaletą szkoleń jest praca na konkretnych przypadkach, a także ciekawostki (również te wykraczające daleko poza tematykę szkolenia). Adam jest osobą charyzmatyczną, sympatyczną i potrafiącą motywować do działania. Udział w prowadzonym przez Niego szkoleniu to miło i pożytecznie spędzony czas.
Daniel Najdyhor
Daniel Najdyhor · client
added
Po dwu dniowym szkoleniu z e-marketingu, zasób wiedzy jaki otrzymałem, sposób przekazu wiedzy teoretycznej, popartej zastosowaniem w praktyce oraz dopowiedzenia "między wierszami" inspirują do działania, do samodzielnego poszukiwania własnych rozwiązań. Nikt nam nie da gotowca na sukces, ale każdy, kto miał okazję uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez Adama, wychodzi z nich zwycięzcą!
Emilia Sobiesiak
Emilia Sobiesiak · provider
added
Pan Adam to jeden z nielicznych szkoleniowców, który potrafi naprawdę zaciekawić swoich słuchaczy. Jego szkolenia to nie tylko bardzo praktyczna wiedza i miło spędzony czas, ale również niesamowita dawka pozytywnej energii oraz motywacji do dalszego działania.
Joanna Stachowicz
Joanna Stachowicz · client
added
Szkolenie tego prowadzącego to sympatycznie i owocnie spędzony czas. W miłej atmosferze pan Adam przekazuje niełatwą wiedzę, dla laików prawie tajemną, którą po szkoleniu łatwo się wprowadza w życie, bo tłumaczenie jest bardzo dobre. W materiałach szkoleniowych duża ilość wiedzy. Trener, który inspiruje. Polecam jego szkolenia ! Tylko nie konkurencji, bo będzie wiedziała za dużo !
Joanna Nowek
Joanna Nowek · client
added
Dawno nie brałam udziału w szkoleniu, podczas którego Prowadzący tak bardzo chciałby dzielić się swoją wiedzą. Zaś sposób w jaki to robił - profesjonalny, zajmujący, przykuwający uwagę - sprawił, że otrzymane wskazówki z łatwością wykorzystam w swojej pracy.
Ewa U.
Ewa U. · client
added
Adam to profesjonalista w każdym calu, świetny trener i wykładowca. Na szkoleniu z online marketingu dzielił się swoją wiedzą w sposób przystępny, ale jednocześnie konkretny. Zakres szkolenia był tak szeroki, że żeby wyczerpać temat powinno ono trwać nie 2 a 20 dni, ale Adam zostawił nam przydatne linki i polecił literaturę do pogłębienia wiedzy.
ASAP24
Trener
Opracowanie merytoryczne szkolenia jak i materiałów szkoleniowych. Przeprowadzenie zajęć.
P R
P R · client
added
Adam prowadzi zajęcia bardzo sprawnie, interesująco i skutecznie. Stawia siebie do słuchających w naturalnej relacji. Jako osoba, która chce się podzielić, przekazać wiedzę w optymalnych warunkach.
Patrycjusz Tomyślak
Patrycjusz Tomyślak · provider
added
Szkolenie w pełni satysfakcjonujące. Dało mi nowe, świeże spojrzenie na wiele kwestii związanych z marketingiem i biznesem w sieci.
Agnieszka Horawska-Witkowska
added
Wiedza poparta latami pracy. Ciekawie się słuchało wiedząc, że Adam wie to z doświadczenia. Pouczające. Można dużo się dowiedzieć. Polecam
Logo
Wykładowca - trener
ASBIRO
Wykłady z szeroko pojętego e-biznesu dla młodych dynamicznych ludzi chcących budować własny biznes..
Usunięty Użytkownik
client
added
Jestem pod wielkim wrażeniem wiedzy i doświadczenia Adama. Choć miałem szczęście wysłuchać go tylko przez parę godzin, zaserwował słuchaczom ASBiRO naprawdę pokaźną dawkę konkretnych, przydatnych i praktycznych informacji. Widać, że Adam pasjonuje się e-biznesem, a jego tajniki przekazuje słuchaczom w zrozumiały, oparty na wielu przykładach sposób. Poza tym należy dodać, że jest świetnym mówcą i szkoleniowcem. Jest pełen swobody i otwarty na słuchaczy. Gorąco polecam!
Logo
Advanced Communicator Bronze (ACB)
Toastmasters International Poznań
Jestem jednym z założycieli klubu Toastmasters Poznań - jednego z 11 700 klubów zrzeszonych w międzynarodowej organizacji, której celem jest szerzenie umiejętności przemawiania i przewodzenia (speaking & leadership). Początki ruchu Toastmasters sięgają roku 1924 roku. Więcej na www.toastmasters.org, www.toastmasterspoznan.pl.

Posiadam międzynarodowy certyfikat Kompetentnego Mówcy oraz Zaawansowanego Mówcy organizacji Toastmasters International.

W okresie 12.2007 do 12.2008 pełniłem funkcję Wiceprezesa ds. Członkostwa.
Alicja Dąbrowska
Alicja Dąbrowska · cooperator
added
Świetny mówca, bardzo dobry kolega, można na nim polegać. Współpraca z Adamem to przyjemność :-)

Pozdrawiam - Alicja Dąbrowska
Piotr R.
Piotr R. · client
added
Dziękuję Adamowi, że nauczył mnie podstaw Wordpressa na kursie e-biznesu. Dojrzewałem trochę do mojego profesjonalnego blogu, no ale dzięki podstawom wiedzy na ten temat uzyskanej od Adama, instalacja blogu i jego skonfigurowanie okazało się całkiem nietrudne. Dziękuję i życzę dalszych sukcesów.
Digital Generation
Decydent :)
Logo
Organizator i prelegent
Professional Business Image
Przygotowanie konferencji, wybór i zaproszenie prelegentów.
Przygotowanie prelekcji o storytellingu.
Logo
Trener wystąpień publicznych
Projekt EKDUS
DEA Konsulting
Trener
Przygotowanie i poprowadzenie szkolenia pt. "Być albo nie być" z audytów stron internetowych.
Małgorzata Jazdoń
added
Ze szczerego serca mogę polecić szkolenia z Adamem:) Jest profesjonalistą, doskonałym mówcą, potrafi przekazać swoją wiedzę w prosty i zrozumiały dla każdego sposób. Jeśli będę miała jeszcze okazję pojechać na szkolenie prowadzone przez Niego na pewno skorzystam.
Logo
Trener
LGD Partnerstwo Drawy
Opracowanie merytoryczne szkoleń z obecności w Internecie lokalnych liderów biznesu oraz ich przeprowadzenie.
Midwest ITSE
Trener, cykl szkoleń: "Rola Internetu w promocji firmy i marki"
Opracowanie merytoryczne szkolenia, materiałów szkoleniowych, oraz przeprowadzenie zajęć.
Daniel Najdyhor
Daniel Najdyhor · client
added
Pan Adam jest skutecznym trenerem. Prowadzone przez niego szkolenia dotyczące e-biznesu, w sposób jasny docierają do przeciętnego użytkownika, nie koniecznie zaawansowanego w stosowaniu nowoczesnego e-marketingu. Jest mi niezmiernie miło rekomendować osobę p. Adama, jako osobę wysoce kompetentną, który w bardzo zrozumiały sposób potrafi dzielić się własną wiedzą, popierając przy tym teorię stosownymi przykładami praktycznymi. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam, Daniel Najdyhor
Ewelina Marcinkowska
Ewelina Marcinkowska · provider
added
Adam jest niezwykle charyzmatycznym i profesjonalnym trenerem oraz wykładowcą, przekazującym wiadomości w jasny i przystępny sposób. Jego szkolenie było inne niż wszystkie, interesujące a zarazem przydatne oraz zmobilizowało do pogłębiania wiedzy na dany temat.
Marcin K.
Marcin K. · client
added
Jedno z najbardziej interesujących szkoleń w jakich uczestniczyłem. Pełen profesjonalizm, szeroka wiedza, pasja i wiele ciekawostek z e-świata!
Bartłomiej Jasiński
Bartłomiej Jasiński · cooperator
added
Rzeczywiście, jedno z najlepiej prowadzonych i najciekawszych szkoleń z całego cyklu MAM!
Usunięty Użytkownik
provider
added
Pełen profesjonalizmu trener, szczerze, drugie najlepsze szkolenie, na którym byłem, ale pierwsze, na które zapisze się jeszcze raz!
Pan Adam uświadomił mi jak mało, czyli ze nic nie wiem o roli Internetu w naszym zawodowym życiu. Od wczoraj Internet dla mnie jest, czym innym niż do tej pory.
Dziękuje Panie Adamie.
Magdalena C.
Magdalena C. · client
added
Z czystym sumieniem, mogę napisać, że było to najciekawsze szkolenie w jakim uczestniczyłam. Przeprowadzone w bardzo rzeczowy i interesujący sposób.
Ewelina Agata Drela
Ewelina Agata Drela · cooperator
added
Świetne szkolenie z roli Internetu w promocji firmy i marki. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie, zarówno ktoś, kto zawodowo zajmuje się stronami www, jak i amatorzy. Dodatkowo sympatyczna i miła atmosfera sprawiła, że szkolenie w piątek było czystą przyjemnością.
Szczepan S.
Szczepan S. · cooperator
added
Bardzo dobre merytoryczne szkolenie, aktywny i ciekawy sposób prowadzenia, sprawdzone przykłady z życia a nie książkowa teorią. Gorąco polecam.
Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości
Pomysłowdawca i trener wiodący w szkoleniach z e-biznesu
Przygotowanie i poprowadzenie szkoleń z tematyki promocji małych firm w Internecie.
Ewelina Marcinkowska
added
Adam to niezwykle charyzmatyczny trener i wykładowca, który przekazuje wiedzę w prosty i przejrzysty sposób, a zarazem bardzo atrakcyjny dla słuchacza. Szkolenie dało mi nową wiedzę oraz mobilizację do działania oraz zachęciło do dalszych poszukiwań.
Usunięty Użytkownik
client
added
Adam to sympatyczny, ciekawy gość o dużej wiedzy IT i potrafiący ją przekazać, co udowodnił podczas szkolenia w Pile. Ciekawe, jakie ma inne zalety, wady i jakim jest człowiekiem.
Katarzyna Jarkowska
added
Szkolenie prowadzone przez Adama było jednym z najciekawszych szkolen na jakich byłam:)Konkretne, ciekawe, dające kopa do działania, motywujace i przede wszystkim bardzo pomocne
Bogusława Dzierzbińska
added
Adam to nie tylko profesjonalista w swojej dziedzinie ale wspaniały i ciepły człowiek .Potrafi nie tylko zarazić swoją pasją ,ale i sprawić, że jego szkolenia są ciekawe i motywujące. Szczerze polecam!!!!!
Marianna Olszak
Marianna Olszak · client
added
Adam jest profesjonalnym i wspaniałym trenerem, przekazującym wiadomości w jasny i przystępny sposób, Szkolenie Adama wyjaśniło mi wiele niezrozumiałych i trudnych dla mnie zagadnień oraz zmobilizowało do dalszej nauki z dziedziny e-biznesu.
Marek Majczyna
Marek Majczyna · client
added
Szkolenia Adama są wyjątkowe, otwierają wiele zamkniętych dotąd drzwi oraz pozostawiają głód wiedzy i niedosyt, który pozwala rozwijać się po zakończeniu szkolenia !!! Gorąco polecam !
Andrzej Krella
Andrzej Krella · client
added
Praktyczna wiedza, przekazana fachowo, czytelnie. Polecam gorąco
Beata T.
Beata T. · client
added
Adam jest świetnym trenerem i fachowcem w dziedzinie e - biznesu. To doświadczony przedsiębiorca, który umie przekazać wartościowe informacje w praktyczny i ciekawy zarazem sposób. Dziękuję Adamie.
Katarzyna M.
Katarzyna M. · cooperator
added
Adam to profesjonalista nie tylko z zakresu tematyki e-biznesu. Wie czego chce i to realizuje. Niezwykle przypadł mi do gustu jego sposób bycia. Jest doskonałym mówcą, potrafi bardzo ciekawie zachęcić do aktywnego uczestnictwa w szkoleniu. Pozdrawiam Adama i do zobaczenia na następnym szkoleniu oraz mam nadzieję w spotkaniach doskonalących wystąpienia publiczne :)
Logo
Wykładowca - trener - autor szkoleń
ISecMan – Information Security Managament
Opracowanie merytoryczne i prowadzenie szkoleń w tematyce szeroko pojętego biznesu w Internecie oraz biznesu za pomocą Internetu = e-biznesu.
Angelika Głuszak
Angelika Głuszak · cooperator
added
Miałam przyjemność organizować szkolenie, na którym Adam był prelegentem.
Wiedza merytoryczna, wieloletnie doświadczenie oraz świetny sposób przekazu Adama jest gwarancją sukcesu każdego szkolenia. Dzięki niemu otrzymaliśmy bardzo pochlebne opinie od klientów. Na uwagę zasługuje fakt, że Adam wskazał błędy w działaniach uczestników szkolenia i pomógł im znaleźć konkretne rozwiązania.
Zaraża optymizmem i otwartością, dzięki czemu angażuje wszystkich w dyskusje.
Jestem pewna, że uczestnicy jego szkoleń wychodzą z solidną dawką przydatnej wiedzy. Współpraca z Adamem to czysta przyjemność.
Logo
Wykładowca - trener
Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Turystyki ZART
Opracowanie merytoryczne i prowadzenie szkoleń w tematyce szeroko pojętego e-marketingu w turystyce.
Usunięty Użytkownik
provider
added
Z wielką przyjemnością wspominam spotkanie z Adamem. Jako wykładowca, na szkoleniu z marketingu w turystyce zaimponował mi swoją otwartością i profesjonalizmem. Dziękuję Adamie za przekazaną wiedzę. Mam nadzieję, że w przyszłości będę miał przyjemność być ponownie Twoim słuchaczem.
Teresa Kurowska
Teresa Kurowska · client
added
Świetne szkolenie. Dobre merytorycznie i ciekawie przeprowadzone: z wystarczającą dozą aktorstwa, żeby zainteresować i utrzymać uwagę słuchaczy. Oczywiście polecam. I dziękuję.
Marcin Machocki
Marcin Machocki · client
added
Z przyjemnością słuchałem wykładów prowadzonym przez Adama na szkoleniu z "E-marketingu w turystyce". Ogromna wiedza, przekazana w prosty i przystępny sposób, cóż chcieć więcej? Dziękuję i mam nadzieję, że będę miał jeszcze okazję uczestniczyć w wykładach, które będziesz prowadził.
Anna Możdżyńska
Anna Możdżyńska · client
added
Na temat, w dobrym tempie, z poczuciem humoru. Szkolenie przeprowadzono z naciskiem na praktyczne wykorzystanie wiedzy przez słuchaczy.
Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu-polecam.Ps: a w opowiadaniu historii - MISTRZ SŁOWA!
Usunięty Użytkownik
provider
added
Mnustwo informacji,ciekawy przekaz,gorąco polecam szkolenia Adama.
Monika Wojtas
Monika Wojtas · cooperator
added
Adam- niezwykle profesjonalny, znawca tematu, wspaniały kontakt z grupą, energetyzująca osobowość, sympatyczny i miły w obejściu, przystępny. Współpraca podczas szkoleń z moją firmą (ZART Sp. z.o.o.) była czystą przyjemnością.
Bogumił Babiak
Bogumił Babiak · client
added
Prawdziwy fachowiec i znawca tematu. Zajęcia przeprowadzone ciekawie, profesjonalnie, z dużą dozą humoru i z nastawienie na dużo praktycznych ćwiczeń. Dziękuję za przekazaną wiedzę i pozytywną energię
Karolina Bruch
Karolina Bruch · client
added
Miałam przyjemność uczestniczyć w prowadzonym przez Adama szkoleniu z e- Marketingu.
Udowodnił on uczestnikom kursu, że nie tylko posiada ogromną wiedzę w swojej dziedzinie, ale również potrafi ją przekazać w interesujący i zajmujący sposób. Mogliśmy dużo się dowiedzieć nauczyć się wielu użytecznych umiejętności bez których trudno jest funkcjonować i przetrwać współczesnemu przedsiębiorcy.
Mam nadzieję, że będę jeszcze mieć okazję uczestniczyć w szkoleniu Adama.
Bogusława Barska
Bogusława Barska · client
added
Miałam zaszczyt uczestniczyć w szkoleniu,które prowadził Adam.To super fachowiec,teść którą przekazuje dla zupełnego laika staje się zrozumiała.Komputer którego''bałam sie''dzieki Adamowi stał się moim ''przyjacielem''--Dzieki wielkie Adamie.
Ewa Murach
Ewa Murach · client
added
Adam poprowadził szkolenie dla branży turystycznej, organizowane przez ZART.
Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i sposobu przekazania wiedzy.
Świetny mówca, skupia uwagę grupy, prowadzi zajęcia w sposób elastyczny, realizując program z uwzględnieniem potrzeb każdego uczestnika.
Największe wrażenie zrobiła na mnie otwartość Adama i dzielenie się doświadczeniem.
Z całą pewnością człowiek sukcesu, inspiruje i motywuje do działania.
Dziękuję za szkolenia, bardzo pomocne w pracy zawodowej.
Piotr Disterhoft
Piotr Disterhoft · provider
added
Z pośród wielu szkoleń na których dane mi było być to z pewnością zapadnie mi w pamięć (i praktykę) najdłużej. Odziera ze złudzeń, unaocznia fakty, odkłamuje mity i w cudowny sposób ukazuje to wszystko co logiczne, proste i naturalne, a do tej pory skrywało się przede mną. Adamie, chylę czoła przed tobą jako profesjonalistą ale również, a może przede wszystkim, jako przefajnym człowiekiem i kompanem pierwszej wody.
Jolanta Cielecka
Jolanta Cielecka · client
added
Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez Adama. Jest świetnym trenerem przekazującym w klarowny i dowcipny sposób informacje dotyczące e-biznesu. Przekazał wiele wartościowych informacji i otworzył nam oczy na e-świat w dziedzinie obsługi turystyki. Adam ma ponadto dar opowiadania ciekawych historii do ilustrowania omawianej dziedziny. Bardzo profesjonalna i świetnie podana wiedza. Doskonały mówca z poczuciem humoru. Uczestnictwo w zajęciach z Adamem to 100-procentowe przełożenie na wykorzystanie nabytej wiedzy w praktyce. Adam (-ie), dziękuję i pozdrawiam :).
Beata Gorkowienko
Beata Gorkowienko · provider
added
Jedno z najlepszych szkoleń, w których uczestniczyłam. Przeprowadzone przez Adama w bardzo ciekawy i w pełni profesjonalny sposób. Polecam wszystkim Adama jako trenera, a w szczególności tym, którzy swój biznes pragną rozwijać również w internecie.
Dziękuję za wspaniałe szkolenie i za praktyczne rady, z których na pewno skorzystam.
Magdalena Kilanowska
added
Zajęcia prowadzone przez Adama były:
-starannie przygotowane,
-ciekawie prowadzone
Sposób przekazania wiedzy został dopasowany dobrze do wieku, zaangażowania i zróżnicowanej wiedzy w temacie uczestników.
Polecam Adama jako szkoleniowca/ trenera, który jasno, rzeczowo realizuje plan szkolenia i zlecone mu bloki tematyczne.
Joanna Zielińska
Joanna Zielińska · client
added
Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez Adama.
Pełen profesjonalizm: znajomość tematu, doskonałe przygotowowanie, łatwość nawiązywania kontaktów z uczestnikami szkolenia, mówienie językiem, który trafia do każdego. Szkolenie urozmaicone ciekawymi, "życiowymi" przykładami, z odrobiną humoru (szczególnie potrzebnym przy "cięższych" tematach).
Adam to nie tylko dobry wykładowca, to niezykle interesujący człowiek pełen życiowej energii. Gorąco polecam uczestnictwo w jego szkoleniach!
Anna Ćwiertnia
Anna Ćwiertnia · client
added
E-marketing w turystyce - z pewnością jedno z ciekawszych szkoleń, w jakim miałam okazję uczestniczyć.
Ogrom przekazanej wiedzy mógłby przytłoczyć, ale nie wtedy, gdy jest podany w tak przystępny, a zarazem fachowy
sposób, okraszony dużą ilością praktyki i humoru.
Umiejętność zainteresowania uczestników i zmotywowania ich do podjęcia własnych działań w temacie to jak dla mnie klucz do sukcesu prowadzącego jak i każdego z słuchaczy.
Tak, teraz już mogę spróbować pojednać się z całym tym internetowym chaosem :)
Jan Krawczyk
Jan Krawczyk · client
added
Szkolenie prowadzone bardzo ciekawie. Prowadzący o dużej wiedzy. Bardzo dużo skorzystałem z informacji przekazanych przez Adama (teoria i praktyka pracy na komputerze). Dziękuję bardzo za szkolenie. Do zobaczenia.
Iwona Szulc
Iwona Szulc · client
added
Szkolenie"E-marketing w turystyce" było jednym pasmem samych przydatnych informacji, które będę próbowala wprowadzic do swojego biznesowego życia. Prowadzone było bardzo przystępnie, dla osób o zróżnicowanym poziomie wiedzy na ten teamat. A poza tym miłe podejście do każdego uczstnika sprawiało, że zawiłe arkana mocy internetu nie bedę już takie straszne ...
Rafał Michalczyszyn
Rafał Michalczyszyn · provider
added
Rewelacyjne prowadzone spotkania. Bardzo duże wiedza w zakresie prowadzonego szkolenie, i niestety dowiedziałem się jak mało wiem ( dzięki ). Polecem Gorąco spotkania z Adamem.
Aleksandra Romańska
added
Rewelacyjne szkolenie, profesjonalny wykładowca. Żałuje, że to szkolenie było tak krótkie. Adam jest bardzo otwarty na swoich słuchaczy i na prawdę potrafi zainteresować swoją wiedzą.
Mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy na szkoleniach :)
Pozdrawiam.
Emma Zielińska
Emma Zielińska · client
added
Uczestnictwo w szkoleniu prowadzonym przez p.Adama to rewelacyjne doświadczenie. Umiejętność przekazywania wiedzy, charyzma i zaangażowanie to ogromne atuty tego wykładowcy. Do tego spora porcja poczucia humoru - sprawiła, że ani przez chwilę nie wiało nudą.
Na szkoleniu otrzymałam dawkę potrzebnej i użytecznej w praktyce wiedzy podanej w niezwykle przystępny sposób. Wytyczyłam cele i -co najważniejsze- w świecie e-marketingu nie jestem już jak "dziecko we mgle".
Polecam, polecam, polecam.
Marcin Śmigiel
Marcin Śmigiel · client
added
Kolekcjoner Wspomnień przystępnie i chętnie się nimi dzieli. Pamięć ma dobrą i przeżył już conieco. Po spotkaniu z nim w dalszą drogę udaję się z poszerzoną perspektywą. I jasnym wspomnieniem energii lat młodzieńczych:)
Anna Lis
Anna Lis · client
added
Dzięki szkoleniu prowadzonemu przez Adama mam głowę pełną pomysłów :) Świetny wykładowca, trener i mentor, otwiera oczy na wiele spraw, o których wcześniej nie miało się pojęcia. Profesjonalista w każdym calu, bardzo otwarty na swoich kursantów. Gratulacje i mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy na szkoleniu z e-marketingu :)
Anna Małolepsza
Anna Małolepsza · client
added
Dziękuję za ziezwykłe i pobudzające do przemyśleń szkolenie. Podobał mi się styl prowadzenia szkolenia. Jestem pełna podziwu za profesjonalizmu oraz połączeniu wiedzy z doświadczeniem. Szkolenie na najwyższym poziomie. Polecam serdecznie!
Adam Mićko
Adam Mićko · client
added
Super wykładowca, pełen profesjonalizm, szkoda że kurs się już skończył....
Poszerzył mi się horyzont na sprawy z marketingiem w sieci.Pozdrawiam Cię Adam
Usunięty Użytkownik
client
added
Doskonały wykładowca e-marketingu w turystyce. Bezpretensjonalne podejście do adeptów szkoleń z szacunkiem dla ich niewiedzy lub posiadanych luk. Świetny kontakt ze szkolonymi. Wiedza przekazywana w sposób łatwy i przystępny. Polecam!
Karina Gielniak
Karina Gielniak · client
added
Pełen profesjonalizm szkolenia. Zajęcia prowadzone konkretnie, rzeczowo i ciekawie. Polecam!
Logo
Pomysłowdawca i trener wiodący
Akademia Skutecznego E-biznesu
Organizacja wykładów i prelekcji Akademii. Przygotowanie materiałów filmowych. Opracowanie merytoryczne wykładów oraz poprowadzenie większości prelekcji.

Akademia w cyfrach:
- 1.09.2011 – wystartowaliśmy, odbyła się pierwsza prelekcja,

- 27 – tyle spotkań przeprowadziliśmy regularnie co czwartek na żywo,
- 10 – prowadzących w tym jedna urocza kobieta – Agnieszka Okrzeja,

- 1284 – osób zapisało się na ASEB,
- 1096 – tyle rozdaliśmy wejściówek na spotkania na żywo, średnio 40,6 osoby na spotkanie,
- 834 – osób fizycznie zagościło na sali, średnio 30,8 osoby na spotkaniu,
- 40 – miejsc zawsze było rozdawanych na pojedyncze spotkanie (przygotowanych 50, czasem przychodziły osoby spoza listy),
- 41 – godzin nagraliśmy materiałów video z wartościową wiedzą.
Karolina Bruch
Karolina Bruch · client
added
Wartościowe szkolenia przydatne dla każdego. Adam jest świetnym trenerem z ogromną wiedzą i humorem potrafi ciekawie przekazać tajniki skutecznego e-biznesu. Już dwa razy miałam okazję uczestniczyć w szkoleniu "na żywo" prowadzonym przez Adama i jeśli w przyszłości będzie okazja, chętnie wezmę udział w kolejnym. Polecam!
Dorota Mroczek
Dorota Mroczek · client
added
Adam to super profesjonalista w dziedzinie e-biznesu. Ogrom wiedzy i świetny mówca. Szkolenie Adama to wydarzenie, jest nadzwyczaj interesujące i ciekawe, wiele praktycznych informacji, polecam każdemu kto jest związany z tą tematyką. Wiedza podana w tzw. pigułce. Ukończenie takiego szkolenia sprawia potrzebę dalszego zgłębiania tej wiedzy i chęć chęć uczestnictwa w następnym, a także niesamowicie motywuje do działania, co jest niezbędne w e-biznesie.
Bardzo dziękuje Adamie i pozdrawiam.
Jeszcze raz wszystkim zainteresowanym polecam udział w niesamowitym wydarzeniu, jakim jest szkolenie Adama.
Agnieszka J.
Agnieszka J. · provider
added
Adam skutecznie przekazuje wiedzę . Jest pogodny i rzeczowy . Polecam szkolenia , które prowadzi Adam . Nawet laik się nauczy !
Renata Ż.
Renata Ż. · provider
added
Jedne z najlepszych szkoleń na jakich byłam - profesjonalne i merytoryczne.
Damian Śliwczyński
added
Duża wiedza. Ciekawy sposób prezentacji. Jednym słowem SPECJALISTA. Polecam !
Usunięty Użytkownik
client
added
Uczestniczyłam w szkoleniach Adama Piocha i Pawła Wawrzyniaka w okresie od listopada 2011- marca 2012- wspaniały duet, pełen profesjonalizm. Adam uświadomił mi, że strona w internecie jest ważna, ale najważniejsze jest jej zarządzanie. Polecam: Akademia Skutecznego E-biznesu. Anna z Poznania
Zbyszek Moskal
Zbyszek Moskal · client
added
Fachowa wiedza i świetny poziom. Niestety tylko na jednym szkoleniu mogłem uczestniczyć. Jednak gorąco polecam wszystkim zainteresowanym nowym spojrzeniem na biznes (w internecie).
Krystian Pluciak
Krystian Pluciak · provider
added
Świetne zebranie wiedzy z wielu aspektów - obszarów niezbędnych do prowadzenia działalności w sieci.

Poza samą wiedzą również bardzo wysokie umiejętności interpersonalne i widoczne efekty szkoleń z "wypowiedzi publicznych".

Łącznie: fachowa wiedza w dobrym wydaniu!
Logo
Wykładowca - trener
Stowarzyszenie Rodzin Zdrowie Psychiczne
Przygotowanie merytoryczne i prowadzenie szkoleń z zakresu prawidłowej obecności oraz promocji organizacji pożytku publicznego w internecie.
Dom Szkoleń i Doradztwa
Trener
Przygotowanie i prowadzenie cyklu szkoleń z metod i narzędzi do efektywnego marketingu w Internecie.
Katarzyna Gorajec-Highton
added
Inspirujące szkolenie i bardzo ciekawe prowadzenie Adama. Cztery dni wypełnione miłą atmosferą, masą konkretnych informacji i wskazówek oraz ciekawymi historyjkami dla reklaksu, ale z morałem. Adam szybko zweryfikował naszą wiedzę dotyczącą e-biznesu i nie pozostało nam nic innego jak podwinąć rękawy i zabrać się do intensywnych działań naprawczych...

Kasia i Wojtek
Dorota K.
Dorota K. · client
added
Szkolenie prowadzone przez Adam z całym przekonaniem zaliczam do udanych. Przede wszystkim jest praktykiem w dziedzinie, o której mówił a to już połowa sukcesu. Druga to umieć w interesujący sposób przekazać swoją wiedzę i podzielić się w taki sposób zawodowymi doświadczeniami by inni chcieli z tych doświadczeń korzystać. Jemu również to się udaje. Ze szkolenia wyniosłam mnóstwo ciekawych, ważnych porad, przykładów i informacji. Polecam Wszystkim udział w szkoleniach prowadzonych przez Adama. Naprawdę warto.
Bartosz A.
Bartosz A. · client
added
Zajęcia z Adamem to ogromna dawka praktycznych umiejętności. Wszystko przekazywane jest w bardzo przyjazny sposób. Z pośród wszystkich szkoleń - w jakich do tej pory miałem przyjemność uczestniczyć - te z Adamem przyniosły mi nie tylko najwięcej wiedzy praktycznej, ale również największą satysfakcję.
Łukasz Kozłowski
Łukasz Kozłowski · cooperator
added
Współprowadzenie z Adamem szkolenia to czysta przyjemność. Zarówno od strony merytorycznej dotyczącej marketingu jak i od strony technicznej (jak prowadzić szkolenia) warto się od niego uczyć. Wysoka kultura kontaktu, świetne merytoryczne przygotowanie. To cenne doświadczenie.
Ula Nowotarska (Jarczyk)
added
Zaangażowanie, perfekcja, wiedza i niebanalne podejście do każdego uczestnika szkolenia. Przy tym szczypta luzu, tolerancji na nieznajomość podstawowych pojęć marketingowych i cierpliwe tłumaczenie każdego zagadnienia. Bez wątpienia Adam jest świetnym trenerem. Jednym z najlepszych z jakimi miałam okazję pracować.
Agnieszka Kurzydło
added
Miałam okazję uczestniczyć w szkoleniu Adama w Krakowie.Moim zdaniem tak powinny być prowadzone wszystkie szkolenia: doskonała wiedza, mnóstwo przykładów praktycznych - prezentacja to jedynie tło. Ponadto bardzo fajne podejście prowadzącego do słuchaczy.Gorąco polecam i mam nadzieję że to nie ostatnie moje spotkanie z Adamem.
Usunięty Użytkownik
client
added
Pierwsze szkolenie w którym uczestniczyłam, na którym slajdy prezentacji rzeczywiście stanowiły jedynie tło dla prowadzącego. Praktyka, doskonałe wpasowanie się w grupę, poczucie humoru, ale przede wszystkim umiejętność ciekawego przekazania wiedzy i wskazówek, jak zastosować je...w praktyce. Fachowiec godny polecenia.
Łukasz Grabuś
Łukasz Grabuś · client
added
Powiem szczerze, że brałem udział w wielu różnych szkoleniach i nigdy jeszcze wykład na którym byłem nie pozostawił we mnie tak wielu pozytywnych emocji. Spotkałem wielu trenerów, którym się wydawało, że coś wiedzą, że są
"w temacie", a tu proszę miłe zaskoczenie "strzelałeś" do mnie słowami na które czekałem, odpowiedziami na pytania na które nie mogłem znaleźć odpowiedzi...
Usunięty Użytkownik
client
added
Jestem pod ogromnym wrażeniem szkolenia i samej osoby Adama. To człowiek o ogromnej wiedzy teoretycznej, jak również praktycznej. Jego wykłady są szalenie interesujące, a w ich trakcie nie czujesz się jak na wykładzie, tylko jak na miłej rozmowie z najlepszym kolegą, jest dużo śmiechu, cennych uwag i obustronnej komunikacji. Adam nie jest tylko wybitnym mówcą, ale i świetnym słuchaczem, a wiedzą, którą posiada chętnie dzieli się z innymi, nie oczekując nic w zamian. Szczerze polecam szkolenia prowadzone przez niego, osobiście mam nadzieje, że będę miał jeszcze kiedyś możliwość wzięcia udziału w jednym z nich.
Agnieszka Zychowicz
added
Szkolenie prowadzone przez Adama było ciekawe, przydatne, poprowadzone z wyczuciem grupy (a były w niej osoby o różnej wiedzy i doświadczeniach), wsparte wieloma praktycznymi przykładami - jednym słowem w pełni profesjonalne. Jeżeli ktoś chce dokształcać się w dziedzinie e-marketingu, tak na podstawowym, jak i bardziej zaawansowanym poziomie - zdecydowanie polecam!
seka s.a
Wykładowca - trener
Przygotowanie i poprowadzenie zajęć z tematyki szeroko pojętego e-biznesu, PR, SEO i SEM.
Wisehead Sp. z o.o.
Trener
Trener i ekspert w szkoleniu pt. "Tajemnice e-biznesu".
Sebastian Madej
Sebastian Madej · provider
added
Adam to świetny trener. Wiedzę przekazuje w prosty i przyjemny sposób. Szkolenie prowadził bardzo intensywnie i fachowo. Obudził we mnie nowe zainteresowania .Z całego serca polecam szkolenia u Adama Piocha :)
Zbyszek Hamer
Zbyszek Hamer · provider
added
Adam jest świetnym trenerem. Zajęcia prowadzone przez niego trzymają w napięciu, są pełne inspiracji. Jestem bardzo zadowolony z udziału w treningu Adama.
Justyna Staszewska
Justyna Staszewska · provider
added
Pasja - magiczny element, dzięki któremu każda przekazana wiedza, anegdota czy ciekawostka są tak mięsiste i intensywne, by z łatwością uwodzić i angażować umysł. Pasja - energia, która udziela się innym, motywuje do działania, do przełamywania barier, do odnajdywania potencjału. Pasja - drugie imię Adama.

Jego szkolenia szczerze polecę każdemu, kto szuka wiedzy, rozwiązań i możliwości, jakie zaprowadzą go do sukcesu w e-biznesie.
Bartosz Wolski
Bartosz Wolski · client
added
Szkolenie u Adama, było dla mnie, jak do tej pory najważniejszym rozdziałem w prowadzeniu mojej działalności, nie tylko związanej z E-Biznesem. Nie minęły dwa tygodnie od końca szkolenia, a już wykorzystuję poznane techniki w swojej firmie. Ogrom urzytecznej wiedzy, przekazanej w perfekcyjnej formie to cały Adam. Wielkie Dzięki za dzielenie się doświadczeniami i sympatycznie spędzony czas na szkoleniach. Z pełną odpowiedzialnością polecam każdemu kto chce działać w szeroko pojętym E-Biznesie!
Małgorzata Stankowska
added
Świetny trener z ogromną wiedzą, nie tylko teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną! Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem i skutecznie angażuje grupę do aktywnego uczestnictwa w szkoleniu.
Doskonale motywuje do działania!
Szczerze polecam!
Renata Ostrowska-Kujawska
added
Chyba pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się skupić uwagę na wiele godzin i starać się niczego nie stracić ze szkolenia które prowadził Adam. Byłam przekonana że uczyć można się tylko przez doświadczanie a tymczasem sposób w jaki Adam przekazuje informacje zaskoczył mnie bardzo pozytywnie.
Dostałam dużo bardzo przydatnej i praktycznej wiedzy w kilkanaście godzin. Dziękuję
Małgorzata Adamiak
added
Cieszę się że trafiłam na szkolenie właśnie do Adama. Dzięki szkoleniu moje życie nabrało innych kształtów i jest bardziej barwne.
Ewelina Kłys
Ewelina Kłys · provider
added
Miałam okazję uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez Adama w październiku 2012 i wrażenie jakie pozostało mi po tymże szkoleniu można chyba najtrafniej określić słowem "niedosyt". Słowo to nie odnosi się tu jednak w żadnym razie do niezadowolenia lub braku spełnienia moich oczekiwań. Jest wręcz przeciwnie, gdyż szkolenie prowadzone przez Adama całkowicie mnie pochłonęło i niezwykle żałuję, że tak elokwentny i posiadający ogromną wiedzę na temat internetu i pozycjonowania trener mógł dzielić się nią ze mną jedynie przez dwa weekendy. Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze w przyszłości wziąć udział w jakimś szkoleniu prowadzonym przez Adama i wierzę, że także kolejnym razem będzie to świetnie spożytkowany czas. Oprócz wartości merytorycznej szkolenia godny pochwalenia jest także profesjonalny sposób prowadzenia zajęć przez Adama oraz wprowadzana przez niego sympatyczna, nieformalna atmosfera, która pozwoliła mi siedzieć w sali szkoleniowej i chłonąć wiedzę przez osiem godzin dziennie, nie czując ani przez chwilę znudzenia poruszanymi tematami.
Andrzej Jankowski
Andrzej Jankowski · client
added
Adam przeprowadził mnie na szkoleniu przez tajemnice e-biznesu w taki sposób, że nabrałem chęci zajęcia się tym na poważnie. Zajęcia były perfekcyjnie przygotowane i świetnie przeprowadzone. Adam, to doskonały mówca i świetny fachowiec. Polecam jego zajęcia.
Seweryn Pietrucha
Seweryn Pietrucha · client
added
Miałem okazję uczestniczyć w szkoleniu pt. „Tajemnice e-biznesu” organizowanym w Łodzi. Przez cztery dni chłonąłem tajniki z dziedziny, w której działam już od ponad 3 lat, a jak się okazało jest jeszcze ogrom wiedzy do przyswojenia, przećwiczenia oraz wprowadzenia w życie. Bardzo duża ilość praktycznych informacji prezentowanych z nienaganną dykcją, przeplatanych z rozluźniającymi przykładami z życia sprawia, że w głowie powstają strategie na przeorganizowanie swoich dotychczasowych e-biznesów oraz pomysły na nowe przedsięwzięcia. Co najważniejsze – Adam jest praktykiem. Dlatego dostajesz konkretne przykłady, adresy stron www oraz nazwy aplikacji. Profesjonalnie w każdym celu. Dziękuję Adamowi za fachową wiedzę i polecam go całym moim e-biznesem :)
Anna Broda
Anna Broda · client
added
Jestem bardzo zadowolona z uczestnictwa w szkoleniu „Tajemnice e-biznesu”, które prowadził Adam. Był świetnie przygotowany, od razu wprowadził miłą i luźną atmosferę. Wszyscy w związku z tym aktywnie uczestniczyli w zajęciach. Adam jest świetnym mówcą i potrafi w prosty sposób przekazywać wiedzę. Szkolenie, które poprowadził w Łodzi było ciekawe i dynamiczne, nie nudziłam się ani chwili mimo, że było to 8 godzin zajęć dziennie.
Szkolenie nie tylko bardzo poszerzyło moją do tej pory skromną wiedzę z dziedziny e-biznesu, ale także dodało pozytywnej energii i zmotywowało do dalszego działania.
Usunięty Użytkownik
client
added
To już miesiąc po odbytym szkoleniu przez Adama...
a ja nadal nie mogę dojść do siebie!!!!!!!
Dlaczego?
Prowadzę biznes internetowy od 3 lat i myślałem że dosyć dobrze sobie radze w internecie i znam zasady funkcjonowania stron internetowych i prowadzenia sklepu internetowego, niestety ...Adam otworzył mi oczy, pokazał jakie popełniłem błędy na początku działalności i które powodują generowanie kolejnych kosztów. Adam podczas 4 dni szkolenia pokazał mi jaką iść drogą na co zwracać uwagę, Obecnie jestem w trakcie uruchamiania nowego biznesu internetowego dzięki szkoleniu przez Adama inaczej projektuje nowy biznes.
Ewa Miszczak
Ewa Miszczak · client
added
Dla mnie osobiście szkolenie prowadzone prze Adama - rewelacja!! Szkolenie odbywa się w sposób dynamiczny, merytoryczny, przejrzysty i niezwykle ciekawy. Szłam po raz pierwszy z przekonaniem.. "no dobra - ponudzę się a może nawet czegoś się dowiem" :) A tu zaskoczenie ! Cztery dni szkolenia to najlepiej zainwestowany przeze mnie czas. Poza tym Adam to sympatyczny i ciepły człowiek, który przy okazji potrafi wbić do głowy kilka ważnych i fajnych rzeczy. Szkolenie POLECAM i już się czaję na następne :)) Pzdr
Izabela Jakson
Izabela Jakson · client
added
Szkolenie z e-biznesu prowadzone przez Adama, jest godne polecenia zarówno dla osób dopiero stawiających swoje pierwsze kroki na rynku internetowym, jak i doświadczonych jego użytkowników. Zajęcia prowadzone są w bardzo przejrzysty i zrozumiały sposób, wzbogacone o slajdy i praktyczne przykłady. Adam jako trener wykazuje dużo cierpliwości dla uczestników szkolenia, potrafi zmotywować, każdego:). Myślę, że nie jest to moje ostatnie szkolenie prowadzone przez tego trenera. Jak będzie tylko taka okazja, wybiorę się na kolejne z tej tematyki.
Adam, życzę dalszych sukcesów i dużo cierpliwości dla kursantów:)
Mirosława Paluch
Mirosława Paluch · client
added
Uczestniczyłam w szkoleniu "Tajemnice e-biznesu" prowadzonym przez Adama i uważam, że to był rewelacyjnie zainwestowany czas. Otrzymałam ogromną wiedzę i mnóstwo motywacji do działania, sama nie wiem co bardziej cenne :)
Mimo dużego zróżnicowania doswiadczenia, potrzeb i wiedzy uczestników szkolenie było przystępne i bardzo przydatne dla każdego. Polecam nie tylko osobom prowadzącym sklepy internetowe, ale wszystkim tym, którzy chociażby reklamują się w internecie.
Adam- dziękuję!
Usunięty Użytkownik
client
added
Jako firma szkoleniowa współpracowaliśmy dotychczas z wieloma trenerami,z mniejszym lub większym sukcesem.Współpraca z Adamem w zakresie szkoleń "Tajemnice e-biznesu", w ramach projektu "Stwórz własny e-biznes", to duży sukces. Jesteśmy zadowoleni zarówno my, jako organizatorzy, jak i uczestnicy szkolenia, którzy wypełniając poszkoleniowe ankiety ewaluacyjne wyrazili ogromną aprobatę dla jego umiejętności trenerskich, podkreślając doskonałe przygotowanie merytoryczne oraz umiejętność przekazywania wiedzy i prowadzenia dyskusji. Usługa trenerska na najwyższym poziomie. Polecam!
Fundacja Obserwatorium Zarządzania
Trener i ekspert wiodący
Profesjonalny Menedżer E-biznesu jest otwartym ogólnopolskim projektem szkoleniowym adresowanym do specjalistów pionów marketingu i sprzedaży, odpowiedzialnych za działania związane z marketingiem internetowym i prowadzeniem działalności w sieci.

Dzięki Programowi każdy uczestnik ma szansę rozwinąć kompetencje w obszarze marketingu internetowego oraz prowadzenia działań marketingowo-sprzedażowych w internecie.

W projekcie jestem trenerem i ekspertem wiodącym warsztatu "Fundamenty marketingu internetowego".
Dominika Wojcieszonek
added
Moi Drodzy. Miałam okazję pracować z wieloma trenerami, jednak żadne słowa nie są w stanie opisać zajęć z Adamem. Doskonała prezentacja, niesamowite doświadczenie, zaangażowanie, wiedza, prowadzenie dyskusji... Wszystko to było na wyśmienitym poziomie. Jestem pełna podziwu. Chapeau bas.
Agnieszka Michalak
Agnieszka Michalak · client
added
Czytelniku niniejszej recenzji! Jeżeli wybierasz się na warsztaty z cyklu „Profesjonalny Menedżer E-biznesu”, w których uczestniczę, i liczysz na kolejne nudne i niespójne w przekazie szkolenie przesycone sloganami i niczym nie skalaną teorią oraz banalnymi pomysłami, jakich nigdy nie zastosujesz w swojej firmie, bo nawet dziecko widzi, że się nie sprawdzą, to nie marnuj czasu na udział w warsztatach pt. "Fundamenty marketingu internetowego" prowadzonych przez Adama. Tutaj spotkasz się wyłącznie z pasją, entuzjazmem, niezwykle szeroką wiedzą na temat prezentowanych zagadnień, odpowiedzią na każde zadane pytanie, mnóstwem przykładów z życia wziętych i trafnych, bardzo praktycznych wskazówek, których zastosowanie poprowadzi Twój e-biznes do obranego przez Ciebie celu.
Usunięty Użytkownik
client
added
Przed szkoleniem wiedziałem że Adam to specjalista od spraw e-commerce ale po szkoleniu jestem pod ogromnym wrażeniem sposobu w jaki przekazuje wiedzę oraz zainteresowania jakie wzbudza wśród słuchaczy! Dużo (ale nie za dużo) przydatnej wiedzy, na potrzeby małej firmy jak znalazł. Profesjonalny sposób przekazania bazujący na własnych doświadczeniach oraz praktyce. To na pewno jeden z najlepszych mówców-szkoleniowców z jakim do tej pory pracowałem i szkoleń jakie odbyłem.
Justyna Gaj
Justyna Gaj · client
added
Niezwykle inspirujące i pobudzające do przemyśleń szkolenie wychodzące poza schemat standardowego szkolenia.

Spotkanie pełne pasji, doświadczenia i tolerancji także dla niewtajemniczonych w arkana nowych technologii.

Adam nie dość, że emanuje dużą dawką pozytywnej energii to jeszcze w sprytny i skuteczny sposób potrafi wyzwolić ją wśród uczestników.

Merytoryka okraszona licznymi przykładami, ciekawe i wciągające casy mobilizujące do szukania własnych rozwiązań.

Praca z Adamem to czysta przyjemność. Serdecznie polecam.
Dagmara Drzazga
Dagmara Drzazga · client
added
W ramach szkolenia "Profesjonalny menedżer e-biznesu" miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach "Fundamenty marketingu internetowego", które prowadził Pan Adam Pioch (Wrocław, 19-20.04.2010). Warsztaty prowadzone przez Pana Adama polecam wszystkim, którzy od trenerów oczekują profesjonalizmu w prowadzeniu szkoleń. Sposób w jaki warsztaty zostały poprowadzone zaskoczył mnie bardzo pozytywnie - świetny kontakt z grupą i rewelacyjny sposób przekazywania wiedzy. Dziękuję za liczne rady i podpowiedzi "praktyka", które na pewno wykorzystam praktycznie.
Honorata Gawlas
Honorata Gawlas · client
added
Dziękuję za bardzo dobre i inspirujące szkolenie. Bardzo podoba mi się Twój styl prowadzenia szkolenia oraz otwarte podejście w zakresie komunikacji z grupą. Pozwala ono ośmielić osoby, które pewnie by się nie odezwały, a dzięki Tobie mogą podzielić się często ciekawymi uwagami i przykładami ze swojej
praktyki. Bardzo podobało mi się również to, że rozpoczynając nowy wątek
zadawałeś pytania grupie. Sprawiało to wrażenie, jakbyś modelował
program szkolenia dostosowując go do poziomu grupy - bardzo sprytne i
angażujące uczestników :)
Ewa Kąkol
Ewa Kąkol · client
added
W terminie 16-17.08.2010 wzięłam udział w pierwszej części cyklu szkoleń ‘Menedżer E-biznesu’ organizowanym przez Obserwatorium Zarządzania. Dwudniowe szkolenie poprowadził Pan Adam Pioch. Szkolenie zostało przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie. Chciałabym podkreślić niebywałe umiejętności trenerskie oraz zaplecze merytoryczne Pana Adama. Sposób prowadzenia szkolenia pozwolił mi nie utracić zainteresowania ani na chwilę. Na podkreślenie zasługuje również rzetelny sposób poruszania zagadnień oraz partnerski styl prowadzenia szkolenia. Wysoka wiedza z zakresu e-biznesu, elastyczność, życzliwość i otwartość wobec uczestników jest niewątpliwie wizytówką Pana Adama. Zdobyte informacje oraz wskazówki bez wątpienia przysłużą się do podniesienia jakości działań Koziego Grodu związanych z e-biznesem.

Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić Pana Adama Piocha jako godnego zaufania profesjonalistę w zakresie e-biznesu.
Jerzy Tutaj
Jerzy Tutaj · client
added
Uczestniczyłem w szkoleniu pt. Profesjonaly Menedżer E-Biznesu prowadzonym przez Pana Adama Pioch. Szkolenie odbyło się w dniach 15.08 - 16.08.2010 w Gdańsku. Wykłady prowadzone profesjonalnie, fachowe i wyczerpujące odpowiedzi prowadzącego na pytania zadawane przez uczestników. W trakcie zajęć duża dawka praktycznych porad i ciekawych ćwiczeń. Polecam !
BNI Polska
Współzałożyciel grupy BNI Prestige w Poznaniu
Aktywna praca na rzecz szerzenia wiedzy o Networkingu.
Spijanie korzyści płynących z członkostwa w grupie.
ECORYS Polska
Trener, cykl szkoleń: "FIRMA XXI WIEKU. Program szkoleń wspierających rozwój e-biznesu". Trener w sz
Podniesienie konkurencyjności polskich firm poprzez przekazanie im wiedzy na temat e-biznesu oraz tego jak odnieść sukces wykorzystując możliwości Internetu.

Przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy w zakresie zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej z wykorzystaniem technologii internetowych.

Szkolenie pokazywało najnowsze narzędzia i technologie E-biznesu z położeniem nacisku na praktyczne zastosowania i szybkie wdrożenie w działalności gospodarczej. Oprócz tematycznej wiedzy i praktycznych umiejętności także udzielałem wsparcia uczestników konsultacjami po szkoleniowymi.
Michał Żelechowski
added
Dobry kontakt z klientem - uczestnikami szkolenia oraz ugruntowana i sprawdzona w praktyce wiedza sprawiają, że szkolenia Adama są dobrą bazą wiedzy. Polecem i zyczę owocnej współpracy.
Maciej Flaczyński
Maciej Flaczyński · client
added
Bardzo pozytywny prowadzący - szkolenie o tym jak skutecznie prowadzić biznes w internecie było bardzo przydatne.
Usunięty Użytkownik
client
added
To było świetne szkolenie. Adam jest znakomitym trenerem i wspaniałym człowiekiem. Szkolenie zmotywowało mnie do otwarcia nowej gałęzi działalności, która z powodzeniem działa od 3 lat.

Trainings and courses

Ogromna ilość. Na ścianie już nic nie wieszam, chyba że jakiś certyfikat jest wyjątkowo ładny :)

Co rok przybywa kilkanaście nowych przebytych kursów, szkoleń, konferencji, seminariów, przeczytanych lub wysłuchanych książek...

Education

Logo
Telekomunikacja i Elektronika specjalizacja: teletransmisja danych, magisterskie
UTP University of Science and Technology in Bydgoszcz

Specialities

Education/Training
Personal development
Internet/e-Commerce/New media
E-marketing/SEM/SEO
Media/Arts/Entertainment
Production and implementation

Hobby

Książka najlepiej z gatunku grozy - musi mnie przekonać do nie realnego, wtedy jest dobra :)

Pisanie własnych opowiadań.

Organizations

Toastmasters Poznań - współzałożyciel. Wygłosiłem pierwszą mowę na inauguracyjnym pierwszym spotkaniu.

Other

Od początku lat 80 pasjonują mnie komputery. Moja pasja rozpoczęła się gdy p.Andrzej Kurek (Sonda) pokazywał w telewizji możliwości ówczesnego komputerka domowego. Oczywiście tematem pokazu głównie były gry :)

Poznałem i posiadałem komputery 8 bit: Atari 800XL (do dziś mam sentyment i go sobie emuluję - ahh te dema), 16 i 32 bit: Amiga 4000, Apple 68k (ShapeShifter), aktualnie od wielu lat PC.

Jestem obecny w Internecie od 1994 roku. Już na studiach zacząłem interesować się Internetem i jego ogromnymi możliwościami. I tak od lat mnie to bawi i coś sobie przy tym dłubię :) Podczas studiów prowadziłem kursy budowy stron www które publikowałem na łamach prasy komputerowej (m.in. Magazyn Amiga).

Groups

83 posts
10 appreciations
BAZA TRENERÓW
BAZA TRENERÓW
BAZA TRENERÓW
Copywriters Group
Copywriters Group
Słowa zamieniać w czyny... Grupa dla osób z widocznym zdjęciem profilowym.
Dobra literatura
Dobra literatura
Grupa otwarta dla wszystkich lubiących czytać dobre książki i uwielbiających spędzać czas przewracając strony
e-biznes
e-biznes
Grupa zrzesza osoby zajmujące sie roznymi dzialaniami biznesowymi w internecie
ebiznes
ebiznes
Sekrety E-Biznesu i E-Marketingu. Web 2.0, startup, social media, blogi, microblogi, programy partnerskie, google adwords, google adsense. Czyli własny ebiznes w internecie.
Edukacja Inwestowania w Nieruchomości
Edukacja Inwestowania w Nieruchomości
Edukujemy jak efektywnie inwestować w nieruchomości. Organizujemy Praktyczne Seminarium dla Inwestorów w Nieruchomości.
IT Poznań
IT Poznań
Grupa dla profesjonalistów zarządzających działami IT w Poznaniu
Marketing Internetowy
Marketing Internetowy
Profesjonalisci z branzy digital marketing, polaczmy swe sily i umiejetnosci zeby ksztaltowac polski rynek.
MJM Myśleć Jak Milionerzy
MJM Myśleć Jak Milionerzy
Chcesz być bogaty? Naucz się od milionera! On zdradzi Tobie tajemnice swojego sukcesu :) Zapraszamy na Konferencję pt. Myśleć Jak Milionerzy- w całej Polsce są spotkania.
Newslettery i email marketing
Newslettery i email marketing
Analizy, raporty, case studies, narzędzia. Wszystko o e-mail marketingu.
Poznań
Poznań
Zapraszam wszystkich Poznaniaków i wielbicieli miasta Poznania