POLSKO-NIEMIECKA GIEŁDA KOOPERACYJNA

Szanowni Państwo,
W związku ze zbliżającymi się XVIII Międzynarodowymi Targami Budowlanymi BUDGRYF oraz XIII Targami Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej, które odbywają się w dniach 13-15 marca 2009 w halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich, pragniemy zaprosić Państwa na towarzyszącą targom giełdę kooperacyjną dla polskich i niemieckich przedsiębiorców reprezentujących obie wyżej wymienione branże.
Spotkanie, które odbędzie się w pierwszym dniu targów, zorganizuje dla Państwa Ośrodek Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – Szczecińskie Centrum Przedsiębiorczości przy współpracy z Domem Gospodarki oraz Berlin Partner GmbH.
Dzięki wsparciu Unii Europejskiej i Budżetu Państwa, uczestnictwo w giełdzie, które stanowi znakomitą okazję nawiązania kontaktów biznesowych, będzie dla Państwa bezpłatne.

Zachęcamy Państwa również do promocji firmy na targach, które cieszą się bardzo dużą popularnością wśród przedsiębiorców. Udział w targach zwykle bierze ponad 200 wystawców – polskich i zagranicznych: z Niemiec, Ukrainy, Danii, Szwecji i Słowenii- producentów materiałów budowlanych, stolarki otworowej, narzędzi, chemii budowlanej, materiałów izolacyjnych, wyposażenia mieszkań i maszyn budowlanych, a także deweloperzy, architekci, inwestorzy i handlowcy. Na targach można będzie zapoznać się z najnowszymi systemami oraz technologiami stosowanymi w budownictwie.


Gdzie szukać informacji?

Szczegółowe informacje na stronie internetowej organizatora giełdy :
http://zsrg.szczecin.pl
oraz na stronie organizatora targów
http://mts.pl


Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, prosimy o kontakt z Panią Katarzyną Męcińską z biura Enterprise Europe Network przy ZSRG: tel. (91) 433 02 20; fax: 433 02 66; e-mail: een@zsrg.szczecin.pl

Typ:
Spotkanie publiczne
Adres:
Szczecin, Struga 6-8
Czas:
od 13 marca 2009, 15:00 do 13 marca 2009, 16:00
Kontakt
Katarzyna Męcińska
Założyciel:
Katarzyna Męcińska - Konsultant-Specjalista, Enterprise Europe Network przy ZSRG-SCP
Członków:
4
Tagi:
budownictwo, energia odnawialna, kooperacja

Wybierają się (4)

Sales Manager, CSP Customer Services Polska Sp. z o.o

właściciel, Centrum Doradztwa Reklamy Szkoleń CDRS.pl

CEO w MUS Innovation Centre LLC (Centrum Innowacji Akademii Morskiej w Szczecinie Sp. z o.o.)

Konsultant-Specjalista, Enterprise Europe Network przy ZSRG-SCP

Nie ma jeszcze komentarzy na temat spotkania. Rozpocznij dyskusję!Wyślij zaproszenie do