Jak możesz TANIO i BARDZO skutecznie odmłodzić cały organizm?

Siedziałem przy stole z kobietą około 45-50 lat w jej mieszkaniu, nagle powiedziała:
- Poczekaj, zaraz Ci pokażę - z ekscytacją wstała aby coś przynieść, po chwili wróciła stawiając pustą szklaną buteleczkę na środku.
- Tak! To, to. - pomyślałem od razu ją rozpoznając.
- Kupiłam go jakieś 2 lata temu w jakimś takim sklepie z ziołami, z medycyną naturalną. Używałam do skóry i jak już mi mało zostało to sobie zostawiłam. I właśnie, jak zostało tyle - pokazuje palcem mniej więcej na wysokości jednej piątej podłużnej buteleczki - to posmarowałam sobie tu, całą prawą stronę bo mnie już tam tak rypało w stawach, szczególnie prawa strona. I nie wiem kiedy, jakoś momentalnie, trudno mi teraz powiedzieć, ale ciągu paru chwil poczułam ulgę, ból złagodniał i potem ustąpił. I po tym właśnie się zainteresowałam tym kolagenem, bo ja mam ciągle coś ze stawami, kiedyś pomagał mi taki stary facet akupunkturą, ale on wyjechał. Weszłam do internetu i znalazłam między innymi pańską stronę. Proszę mi powiedzieć co jest lepsze, ten kolagen żel czy to w tabletkach? tego wcześniej nie widziałam.
- Tak, w tabletkach wyszło ponad rok temu i właśnie po to, żeby od środka pobudzać produkcję kolagenu, po tym jak ukraiński badacz i uczony Dr. Siergij Batieczko zaczął odnosić spektakularne sukcesy w leczeniu polskim preparatem zarejestrowanym jako kosmetyk...Pewnie pytasz teraz: jaki to ma związek z odmładzaniem skóry i zmniejszaniem zmarszczek? co łączy zmarszczki z bolącymi stawami? - Można określić to jednym słowem, wywodzącym się z dwóch greckich: cola -"klej" i genno -"rodzić", "klejorodny" czyli Kolagen. Jest to białko, które dosłownie spaja organizm w całość. Tworzy ono nie tylko szkielet niektórych narządów, np: około 70% białek skóry, ale i otacza je wszystkie jako płyn zewnątrzkomórkowy. To właśnie deficyt kolagenu w skórze powoduje zmarszczki. Biochemicy określają go mianem "najbardziej skomplikowanego tworu w biologii kręgowców". I tak się składa, że to właśnie polscy biochemicy wywołali sensację na skalę światową tworząc pierwszy, aktywny biologicznie kolagen, który został wyekstraktowany ze skór rybich o budowie łańcucha aminokwasowego idealnie przystającego do ludzkiego. Co to oznacza dla Ciebie? Że eliksir młodości, a przynajmniej młodej skóry już istnieje, a Ty jeszcze go nie znasz!... Więc zapraszam Cię, przyjdź w poniedziałek 21-go września na godzinę 18:00 do hotelu MDM , na placu konstytucji, Sala Marszałkowska piętro drugie, gdzie odbędzie się prezentacja możliwości tego polskiego, opatentowanego kosmeceutyku, którego wyprodukować nie potrafią żadne na świecie labolatoria oprócz gdańskich. A umożliwia on jeszcze skuteczne zwalczenie takich nieprawidłowości jak rozstępy, cellulit i wypadanie włosów, gdyż wszystko to związane jest z kolagenem, ale opowiedzą o tym już sami eksperci. Będzie można zadać szczegółowe pytania oraz zakupić na miejscu obszerne materiały informacyjne jak i sam Kolagen Naturalny.

Uwaga: Ponieważ liczba miejsc ograniczona jest wielkością sali konferencyjnej, dlatego już teraz zapisz się na to spotkanie, kto pierwszy ten lepszy.

Pozdrawiam Serdecznie i Zapraszam.
MarcinObrazek

Typ:
Spotkanie publiczne
Adres:
Warszawa, pl. Konstytucji
Pokaż na mapie
Czas:
od 21 września 2009, 18:00 do 21 września 2009, 21:00
Kontakt
660 883 919
Założyciel:
Marcin J. - Shift happens
Grupy:
SPA Planet
WELLNESS
...więcej
Członków:
1
Tagi:
odmładzanie ciała, piękno, uroda, zdrowie, młodość, cellulit, rozstępy, wypadanie włosów, kosmetyki naturalne

Wybierają się (1)

Shift happens

Nie ma jeszcze komentarzy na temat spotkania. Rozpocznij dyskusję!Wyślij zaproszenie do