Wykładowca języka francuskiego, Dąbrowa - oferta pracy - GoldenLine.plWielkiepolska Akademia Nauk i Rozwoju - Wykładowca języka francuskiego

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju  jest jedną z czołowych firm szkoleniowych w Polsce prowadzącą szkolenia dla JST, MOPS, GOPS oraz szkolenia zamknięte na zlecenie klientów komercyjnych. Skutecznie wnioskujemy o Fundusze Europejskie.

Wyróżnia nas wiedza branżowa, szybkość i jakość działania oraz profesjonalne podejście do pracy. Skupiamy się na oczekiwaniach szkoleniowo-doradczych naszych klientów pragnących pogłębiać swoje kwalifikacje zawodowe.

Wykładowca języka francuskiego

Miejsce pracy: Dąbrowa

Region: śląskie

Opis stanowiska:

Poszukujemy lektorów jęzka francuskiego do prowadzenia intensywnych zajęć z osobami dorosłymi. Liczebność grup: 4-12 osób.

Kurs zakłada realizację 120 godzin edukacyjnych dziennie (zajęcia przez 4 dni w tygodniu) przez okres 30 dni roboczych.

Wymagania:

- doświadczenie zawodowe w prowadzeniu indywidualnych/grupowych zajęć językowych dla osób dorosłych (liczba zrealizowanych godzin: min. 1000) - konieczne referencje

- wykształcenie wyższe pierwszego lub drugiego stopnia w rozumieniu przepisów o szkolnictwie wyższym o kierunku związanym z językiem wykładowym

- wraz z CV prosimy o przesłanie informacji dotyczącej dyspozycyjności w dni robocze

Oferujemy:

Współprace w oparciu o umowę cywilno - prawną.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.