Wykładanie towaru, Świecie - oferta pracy - GoldenLine.plJobman Group - Wykładanie towaru

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku

Wykładanie towaru

woj. kujawsko-pomorskie > Świecie

Wymagania:

  • Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
    - posiadasz aktualną książeczkę sanepidowską
    - dysponujesz choć odrobiną wolnego czasu

Obowiązki:

  • Pracownik hali sprzedaży (oferta pracy tymczasowej). Praca od zaraz!
  • W pracy będziesz odpowiadać za:
    - wykładanie towaru na półkach sklepowych

Oferujemy:

  • W zamian proponujemy:
    - elastyczny grafik – to Ty decydujesz, kiedy pracujesz i dzięki temu możesz pogodzić pracę z nauką, życiem prywatnym, etatem
    - obsługę administracyjną on-line – dostęp do konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez wychodzenia z domu
    - udział w programie lojalnościowym z nagrodami w postaci bonów pieniężnych
    - wsparcie konsultantów i Rzecznika Pracownika

Dodatkowe informacje:

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj drogą elektroniczną.
Do dokumentów aplikacyjnych dołącz klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (dz.u. z 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm)."