Technolog, Gniewkowo - oferta pracy - GoldenLine.plJob House - Technolog

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby odpowiedzialnej za obsługę procesu technologicznego na stanowisku:

Technolog

Miejsce pracy: Gniewkowo

Region: kujawsko-pomorskie

Zakres zadań

  • Nadzór nad prawidłowością przebiegu procesy technologicznego
  • Wdrażanie i doskonalenie procesów technologicznych
  • Doskonalenie procesów technologicznych z zakresu nowości w surowcach
  • Rozwiązywanie procesów technologicznych
  • Bezpośrednie wsparcie techniczne procesów montażu i testowania
  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej
  • Współpraca z działami wewnętrznymi firmy
  • Wykonywanie prób i ich analiza

Oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe (kierunki: chemia, technologia, inżynieria chemiczna)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i efektywnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność prowadzenie projektów i pracy w zespole
  • Zdolność analitycznego myślenia

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego, w dużej rozwijającej się firmie
  • Bezpieczne warunki pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv oraz kilka słów, dlaczego jest Pan/i odpowiednim kandydatem na to stanowisko:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. Z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp. Z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.".

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.