Super oferta dla OPIEKUNKI!, - oferta pracy - GoldenLine.pl

Codziennie otrzymujemy od kilku do kilkunastu ofert pracy dla opiekunek – z różną znajomością języka niemieckiego – skontaktuj się z nami – na pewno wybierzemy pracę odpowiednią dla Ciebie! Firma ADIUTOR już od 2006 r. prężnie działa w branży opieki. Oferujemy pracę w bardzo dobrych warunkach mieszkaniowych, z wysokim wynagrodzeniem oraz z pełnym pakietem ubezpieczeń społecznych. Zależy nam na długotrwałej współpracy z opiekunkami, dlatego dbamy o ich bezpieczeństwo oraz komfortowe warunki pracy. Dlatego każdego roku delegujemy do pracy w Niemczech kilkaset osób. Wpis do Wojewódzkiego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12354. www.pomocwdomu.pl

Super oferta dla OPIEKUNKI!
1250 Euro na rękę

Region: Cała Polska

Szukamy opiekunki na wymianę - do sprawdzonej rodziny -

Miejsce pracy:
 24211 Preetz

Podopieczna:
82-letnia Pani Ingrid
Z racji wieku oraz choroby Parkinsona, podopieczna ma problemy z chodzeniem, porusza się przy balkoniku.
Podopieczna lubi ruch, dużo spaceruje - potrzebuje asysty.
Noce przesypia.

Opiekunce zapewniamy:
Komfortowe warunki zakwaterowania: osobny apartament z wyposażoną kuchnią oraz łazienką.
Dostęp do Internetu oraz telefonu.

Zakres obowiązków:
- pomoc w życiu codziennym
- gotowanie
- prowadzenie domu
- zakupy

Wynagrodzenie: 1250Euro na rękę.

  • doświadczenia w opiece nad osobą starszą (może być w rodzinie)
  • gotowość wyjazdu na okres 1, 2 lub więcej miesięcy
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej podstawowym

Prowadzimy bezpłatne kursy językowe!

Gwarantujemy:

  • bezpieczną, legalną pracę
  • najwyższe w branży wynagrodzenie w Euro
  • wysokie składki ZUS, opłacane również podczas pobytu w Polsce
  • całodobową opiekę koordynatora
  • zwrot kosztów dojazdu
  • darmowe zakwaterowanie i wyżywienie
  • premie za polecenie kolejnych opiekunek
  • bezpłatny kurs języka niemieckiego

Jeśli jesteś zainteresowana tą ofertą pracy skontaktuj się z nami! Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00 tel. 56 655 10 10
lub WYŚLIJ SMS POD NR +48 510 730 084 lub +48 536 080 880- ODDZWONIMY DO CIEBIE!

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.