Sprzedawca, Legnica, Lubin, Głogów, - oferta pracy - GoldenLine.plAldi - Sprzedawca

Z ponad 4.000 placówek w Europie, Grupa Aldi-Nord należy do wiodących przedsiębiorstw w europejskim handlu detalicznym. Naszej prostej i przejrzystej koncepcji od lat zawdzięczamy solidny i stale zwiększający się wzrost obrotów i zysków.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca

Miejsce pracy: Legnica, Lubin, Głogów,

Region: dolnośląskie

Numer ref.: 04_wybrane miasto

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem
  • Przyjazne usposobienie oraz postawa zorientowana na klienta
  • Zdolność szybkiego uczenia się
  • Szybkość działania oraz staranność
  • Elastyczne podejście do godzin pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Twoje zadania:

  • Obsługa klienta
  • Praca z asortymentem (wykładanie towaru, prawidłowa ekspozycja, dbałość
    o porządek w sklepie)
  • Obsługa kasy fiskalnej

Nasza oferta:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie handlowej z tradycjami
  • Pakiet socjalny (bony dla pracowników, bony świąteczne, prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin oraz ubezpieczenie na życie)
  • Adekwatne wynagrodzenie oraz gwarancja wzrostu zarobków
  • Długofalowa perspektywa rozwoju i awansu zawodowego
  • Stabilność zatrudnienia i szacunek przełożonych
  • Przyjazna atmosfera pracy

Informujemy, że kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.
Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o przesłanie aplikacji w formacie pdf koniecznie z dopiskiem "Sprzedawca_wybrane miasto" w tytule za pomocą opcji "Aplikuj teraz"

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.