Specjalista / Starszy specjalista, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plCPPC - Specjalista / Starszy specjalista

Oferta archiwalna

poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista / Starszy specjalista

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: 40/2017/DF

w Wydziale: Finansów
w Departamencie: Finansowym

Wymiar etatu: 1 etat - umowa na zastępstwo na okres ok.15 miesięcy
Miejsce wykonywania pracy: Warszawa ul. Spokojna 13 A

Główne obowiązki:

  • sporządzanie Deklaracji wydatków w POPC oraz monitorowanie poziomu certyfikacji;
  • pozyskiwanie danych niezbędnych do ujęcia w deklaracji wydatków IP, ich weryfikacja i przekazywanie deklaracji do IZ;
  • współpraca z Departamentem Systemowym w zakresie monitorowania poziomu osiągniętej certyfikacji, w tym monitorowania realizacji zasady n+3;
  • współudział w pracach dotyczących planowania wydatków budżetowych CPPC na płatności dla beneficjentów POPC;
  • bieżący monitoring realizacji planu finansowego w części dotyczącej wydatków na realizację projektów POPC;
  • poprawne i terminowe planowanie środków do budżetu na projekty realizowane
  • w ramach programów realizowanych przez CPPC, w tym w zakresie budżetu zadaniowego;
  • przyjmowanie i weryfikacja zabezpieczeń do umów o dofinansowanie.

Wymagane niezbędne kwalifikacje:

Specjalista

  • wykształcenie – wyższe;
  • staż pracy/doświadczenie zawodowe: co najmniej 24 miesięcy;
  • minimum 18 miesięcy doświadczenia zawodowego w zakresie głównych obowiązków.

Starszy Specjalista

  • staż pracy/doświadczenie zawodowe: co najmniej 36 miesięcy;
  • minimum 24 miesiące doświadczenia zawodowego w zakresie głównych obowiązków.

Wymagane umiejętności:

  • doświadczenie w obszarze przygotowywania poświadczeń/deklaracji wydatków;
  • znajomość procedur związanych z wdrażaniem programów rozwoju regionalnego współfinansowanych ze środków Funduszy strukturalnych UE,
  • znajomość systemu realizacji Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa,
  • biegłość w obsłudze programów biurowych MS Office, w szczególności programu Excel;
  • umiejętność analizy danych;
  • systematyczność, dokładność, terminowość, rzetelność, skrupulatność.

Wymagania pożądane:

  • ukończone szkoły i preferowane kierunki: finanse, ekonomia, rachunkowość;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • umiejętność poprawnego redagowania pism;
  • umiejętność dobrej organizacji pracy i pracy w zespole;
  • komunikatywność;
  • otwartość na zmiany, zdolność szybkiego uczenia się.

Wymagane dokumenty:

  • życiorys i list motywacyjny;
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji:
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy do realizacji procesu rekrutacji, prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r.
  • o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922, z późn. zm.)”;
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;
  • kopie świadectw pracy lub innych dokumentów potwierdzających wymagane niezbędne kwalifikacje i doświadczenie zawodowe.

Inne dokumenty i oświadczenia:

  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatów, którzy zamierzają skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatów;
  • kopie innych dokumentów potwierdzających dodatkowe kwalifikacje lub umiejętności.

Termin składania dokumentów:

30 sierpnia 2017r.

Miejsce składania dokumentów:

Centrum Projektów Polska Cyfrowa
ul. Spokojna 13 A
01-044 Warszawa
z dopiskiem: „Oferta pracy 40/2017/DF” - Magdalena Komorek do rąk własnych

lub

drogą elektroniczną na adres: MKomorek@cppc.gov.pl

Inne informacje:

  • w ofercie prosimy o podanie numeru telefonu oraz adresu e- mail;
  • forma zatrudnienia umowa: o pracę;
  • po zakończeniu procesu naboru oferty niespełniające wymagań formalnych oraz wszystkie pozostałe oferty z wyjątkiem oferty wybranego kandydata podlegają zniszczeniu po upływie 3 miesięcy od dnia zatrudnienia;
  • metody/techniki, które będą stosowane podczas naboru:
    - weryfikacja formalna ofert (do następnego etapu zaproszeni zostaną wybrani kandydaci, którzy spełniają wszystkie wymagania formalne),
    - sprawdzian wiedzy/umiejętności (fakultatywnie),
    - rozmowa kwalifikacyjna (obowiązkowo);
  • oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (liczy się data wpływu oferty,
    a w przypadku dokumentów przesyłanych pocztą - data stempla pocztowego);
  • kandydaci zakwalifikowani zostaną poinformowani o kolejnych etapach naboru;
  • dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu (22) 315 23 26.