Specjalista ds. techniczno-handlowych, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.pllobo - Specjalista ds. techniczno-handlowych

Lobo HR to agencja doradztwa personalnego (nr w rejestrze: 7502) świadcząca najwyższej jakości
usługi z zakresu Human Resources. W naszych działaniach wykorzystujemy nowoczesne i precyzyjne
techniki, dzięki którym działania Lobo wyróżniają się szybkim tempem realizacji i skutecznością.
Wraz z naszym klientem poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. techniczno-handlowych.

Specjalista ds. techniczno-handlowych

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: WWA/MR/STH

Zadania:

  • bieżąca obsługa klienta oraz realizacja zamówień,
  • doradztwo techniczne oraz przygotowywanie ofert,
  • obsługa systemu sprzedażowo-magazynowego,
  • kontakty z dostawcami,
  • analiza rynku oraz aktywne budowanie bazy kontrahentów,
  • współpraca z Kierownikami Regionu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie oraz znajomość branży i produktów HVAC będzie dodatkowym atutem,
  • czynne prawo jazdy kat. B.,
  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz systemów magazynowo-sprzedażowych,
  • język angielski w stopniu minimum komunikatywnym,
  • samodyscyplina, rzetelność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • stabilną pracę oraz możliwość rozwoju w młodej i dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, premię uzależnioną od osiąganych rezultatów oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • niezbędne szkolenia wprowadzające oraz produktowe,
  • prywatny pakiet medyczny po okresie próbnym.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Uprzejmie zapraszamy na naszą witrynę internetową pod adresem www.lobohr.pl