Specjalista ds. Personalno-Administracyjnych, Krajenka, woj. Wielkopolskie - oferta pracy - GoldenLine.plDendro Poland - Specjalista ds. Personalno-Administracyjnych

20.08.2017r

Dendro Poland Ltd. Sp. z o.o. - międzynarodowa, dynamicznie rozwijająca się firma, lider wśród producentów materaców piankowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Personalno-Administracyjnych

Miejsce pracy: Krajenka, woj. Wielkopolskie

Region: wielkopolskie

Co nas wyróżnia?

  • Przyjazna atmosfera, o której się przekonasz już na rozmowie kwalifikacyjnej
  • Atrakcyjny, przejrzysty system wynagrodzeń
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego: udział w szkoleniach, prowadzenie własnych projektów,
  • dofinansowanie studiów, kurs językowy w godzinach pracy
  • Benefity dla Ciebie i Twojej rodziny: m.in.: opieka medyczna, wakacyjne obozy dla dzieci,
  • spotkania integracyjne, bony świąteczne

Twoje zadania:

  • Wsparcie kadrowe – prowadzenie list obecności pracowników, wniosków urlopowych, zwolnień lekarskich, wręczanie dokumentów pracownikom
  • Administracja biurowa, obsługa korespondencji oraz kurierów, rejestr faktur, zamawianie art. biurowych oraz art.  BHP
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów
  • Koordynowanie działań związanych z funduszem socjalnym w Oddziale
  • Organizacja spotkań, przyjmowanie gości
  • Obsługa klientów wewnętrznych i zewnętrznych

Twój profil:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne umożliwiające współpracę z osobami na wszystkich szczeblach organizacyjnych
  • Samodzielność i inicjatywa
  • Motywacja do podejmowania wyzwań

Jeżeli szukasz odpowiedzialnego pracodawcy i bliskie są Ci nasze wartości, zgłoś się do nas.