Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.pllobo - Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

Lobo HR to agencja doradztwa personalnego (nr w rejestrze: 7502) świadcząca najwyższej jakości
usługi z zakresu Human Resources. W naszych działaniach wykorzystujemy nowoczesne i precyzyjne
techniki, dzięki którym działania Lobo wyróżniają się szybkim tempem realizacji i skutecznością.
Wraz z naszym klientem - ogólnopolską firmą działającą w branży budowniczej, poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: WWA/MR/SdsOKZN

Zadania:

  • Kontakt z partnerami niemieckojęzycznymi
  • Kontrola stanu zaopatrzenia magazynu
  • Kontrola procesu realizacji zamówień
  • Utrzymywanie kontaktu z partnerami handlowymi
  • Kontrola bieżących należności
  • Kontrola procesu reklamacyjnego
  • Wsparcie działu sprzedaży

Wymagamy:

  • Bardzo dobrej znajomości zagadnień księgowych
  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego
  • Doświadczenia w pracy w programach magazynowo - księgowych
  • Komunikatywności, umiejętności pracy w zespole, samodzielności
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Przynajmniej 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Przyjazną atmosferę w pracy w dynamicznym, młodym zespole
  • Ciekawą i przynoszącą dużo wyzwań pracę

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Uprzejmie zapraszamy na naszą witrynę internetową pod adresem www.lobohr.pl