Specjalista ds. Komunikacji Wewnętrznej, Łódź - oferta pracy - GoldenLine.plDOZ - Specjalista ds. Komunikacji Wewnętrznej

Oferta archiwalna

Specjalista ds. Komunikacji Wewnętrznej

Miejsce pracy: Łódź

Region: łódzkie

Opis stanowiska:

  • tworzenie i realizacja strategii komunikacji wewnętrznej
    skierowanej do farmaceutów
  • redagowanie materiałów komunikacyjnych na potrzeby
    procesu komunikacji wewnętrznej w aptekach
  • redagowanie wewnętrznego magazynu skierowanego do pracowników
  • współpraca z agencjami w zakresie przygotowania materiałów graficznych
  • przygotowywanie raportów i prezentacji

Wymagania:

  • wykształcenia wyższego
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze marketingu, komunikacji lub pokrewnym
  • umiejętność pisania i redagowania tekstów
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z komunikacją organizacji
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne
  • samodzielność, proaktywność, otwartość na nowe rozwiązania

Oferujemy:

  • różnorodność – ciekawych współpracowników, doświadczonych menadżerów
  • logikę i pozytywne emocje
  • ulubione miejsce pracy
  • atmosferę wsparcia i życzliwość
  • wysokie standardy etyczne
  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • dobrą organizację pracy
  • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)
  • zniżki oraz karty rabatowe na produkty Naszych Marek

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.