Specjalista ds. ERP, Łódź - oferta pracy - GoldenLine.plPGB - Specjalista ds. ERP

Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automatyki przemysłowej, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. ERP

Miasto: Łódź

Region: łódzkie

Numer ref.: ERP_0817_LDZ_WAI

Opis stanowiska:

  • Obsługa systemu ERP funkcjonującego w firmie.
  • Wprowadzanie danych i kontrola ich poprawności.
  • Tworzenie aplikacji na potrzeby produkcji.
  • Generowanie raportów, nadzór nad ich poprawnością.
  • Wsparcie użytkowników systemu poprzez doradztwo i szkolenia.
  • Współpraca i udział w rozwoju systemów informatycznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie.
  • Dobra znajomość systemów ERP.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy nad podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Mile widziana znajomość języka SQL i baz danych.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Realne możliwości rozwoju.
  • Liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Pakiet świadczeń dodatkowych.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.