SALES ASSISTANT - DORADCA KLIENTA (K/M), Gdynia - oferta pracy - GoldenLine.plVan Graaf - SALES ASSISTANT - DORADCA KLIENTA (K/M)

VAN GRAAF to odnoszący sukcesy, międzynarodowy Dom Mody z bogatą tradycją. Wyróżnia nas unikalne połączenie wysokiej jakości oraz fascynacji modą. Oferujemy kompetentne doradztwo oraz szeroki wybór marek – od wysokiej jakości klasyków, poprzez międzynarodowe designerskie marki, kończąc na kolekcjach młodych projektantów. Od 2001 roku dynamicznie rozwijamy swoją działalność na terenie Europy. Posiadamy już osiem Filii w najlepszych Galeriach Handlowych w Polsce.

Do naszego Domu Mody w C.H. Riviera poszukujemy osób na stanowisko:

SALES ASSISTANT - DORADCA KLIENTA (K/M)

Miejsce pracy: Gdynia

Region: pomorskie

Numer ref.: 1493

Pełen etat, umowa o pracę

Jako ekspert doradzasz w zakresie doboru odpowiedniej stylizacji.

Zadania na stanowisku:

  • Profesjonalna obsługa klientów Domu Mody zgodnie ze standardami firmy
  • Indywidualne doradztwo w zakresie obowiązujących trendów, topowych marek i stylu
  • Dbałość o optymalną ekspozycję towarów na sali sprzedaży
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Rzetelna realizacja transakcji kasowych i zamówień klienta oraz wymiana towarów między filiami

Profil kandydata:

  • Posiadasz doświadczenie zawodowe w handlu, najchętniej w branży tekstylnej
  • Jesteś kreatywny i masz wyczucie stylu
  • Interesujesz się modą i najnowszymi trendami, dlatego potrafisz doskonale doradzić klientowi w zakresie doboru stylizacji
  • Spełniasz nasze wysokie oczekiwania w zakresie obsługi klienta
  • Jesteś zaangażowany i nastawiony na realizację założonych celów
  • Łatwo nawiązujesz kontakty i umiesz pracować w zespole
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

Jeśli nasza oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie, prosimy o przesłanie online kompletnej aplikacji w formacie PDF z podaniem numeru referencyjnego 1493.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.