Regionalny Menedżer ds. HR, - oferta pracy - GoldenLine.plRekrutacja Ukryta - Regionalny Menedżer ds. HR

Oferta archiwalna

Regionalny Menedżer ds. HR

Region: wielkopolskie

Zakres obowiązków:

  • kompleksowy proces rekrutacji kandydatów na stanowiska średniego i wyższego szczebla
  • identyfikacja odpowiednich kandydatów poprzez poszukiwania bezpośrednie (z wykorzystaniem metody direct search)
  • aktywne poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
  • tworzenie i aktualizacja wewnętrznych baz danych
  • koordynowanie  procesu zatrudnień i zwolnień w  podległym Regionie
  • dbałość o przestrzegania prawa pracy i doradztwo w obszarach personalnych dla Menedżerów

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
  • wytrwałości w dążeniu do osiągania wyznaczonych celów
  • kreatywnego myślenia i umiejętności poszukiwania niestandardowych rozwiązań
  • bardzo dobrej organizacji pracy, inicjatywy i samodzielności w działaniu
  • umiejętności pracy pod wysoką presją czasu
  • podstawowej znajomości prawa pracy
  • mobilności oraz prawa jazdy kat.B

Najlepszym kandydatom oferujemy:

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • uczestnictwo w budowie sukcesu firmy o zasięgu ogólnoeuropejskim
  • udział w innowacyjnych projektach

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.