PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY, Trójmiasto - oferta pracy - GoldenLine.pleurocash - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Grupa Eurocash to lider hurtowej dystrybucji produktów FMCG, czyli szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce pracy: Trójmiasto

Kluczowe zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • realizacja strategii handlowej w powierzonym regionie
  • utrzymywanie i rozwijanie kontaktów handlowych
  • realizacja planów sprzedaży
  • organizacja aktywnej sprzedaży

Idealny kandydat powinien:

  • Posiadać doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość branży FMCG – mile widziane,
  • Mieć wykształcenie min. Średnie,
  • Posiadać wysoką kulturę osobistą, komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji z klientami,
  • Posiadać chęć pozyskiwania nowych umiejętności – w tym technik sprzedaży oraz umiejętności negocjacyjnych,
  • Być nastawiony na realizację celów,
  • Dobrze planować i organizować pracę własną,
  • Posiadać czynne prawo jazdy kat. B,
  • Znać pakiet MS Office.

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy,
  • Rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w profesjonalnych szkoleniach,
  • Bogaty pakiet socjalny (karty fitness, opieka medyczna, paczki świąteczne, pikniki rodzinne, karty przedpłacone).

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.