Przedstawiciel Handlowy, Piła i okolice - oferta pracy - GoldenLine.plPrymat - Przedstawiciel Handlowy

Prymat Spółka z o.o. z Jastrzębia Zdroju, właściciel m.in. takich marek jak: KUCHAREK, PRYMAT poszukuje kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Piła i okolice

Region: wielkopolskie

Numer ref.: PH Piła

Obowiązki:

  • sprzedaż i promocja produktów grupy Prymat,
  • zapewnienie odpowiedniego poziomu sprzedaży na podległym terenie,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • zapał i silna motywacja do pracy,
  • dbanie o nienaganny wygląd i godne reprezentowanie firmy.

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • znajomość rynku,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Office,
  • preferowane miejsce zamieszkania: miejsce świadczenia pracy.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy przesyłać aplikację: (1) CV , (2) list motywacyjny
W tytule wiadomości prosimy o umieszczenie kodu PH Piła (nr referencyjny)

Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.