Programista - Automatyk, - oferta pracy - GoldenLine.plMondi - Programista - Automatyk

MONDI  PRO  SP.  Z  O.O.  jest  jednostką  wyspecjalizowaną  MONDI  Polska  Agencja  Pracy.

Aktualnie  wychodząc  naprzeciw  potrzebom  personalnym  naszego  Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży technicznej, poszukujemy osób na stanowisko:

PROGRAMISTA - AUTOMATYK

DZIAŁ BUDOWY MASZYN

Miejsce pracy: okolice Grodziska Wlkp. (woj. wielkopolskie)

Programista - Automatyk

Region: wielkopolskie

ZAKRES ZADAŃ:

Głównym zadaniem będzie programowanie od podstaw sterowników PLC do sterowania pracą maszyn i urządzeń

Ponadto, do obowiązków wlicza się m.in.:

  • Programowanie paneli operatorskich oraz robotów i napędów elektrycznych
  • Optymalizacja pracy maszyn poprzez analizę i korektę istniejących programów sterujących
  • Dobór odpowiednich elementów automatyki (elementy sterowania, systemy transportu, napędy, czujniki) dla nowych maszyn i urządzeń
  • Poszukiwanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań
  • Detekcja i usuwanie błędów w systemach sterowania
  • Ustalanie i dopasowywanie działań do potrzeb klientów
  • Przygotowanie ofert kosztowych
  • Opracowanie koncepcji systemu sterowania
  • Dobór elementów składowych oraz programowanie kamer i systemów wizyjnych
  • Czynny udział w przebiegu procesu projektowego i ścisła współpraca z zespołem projektowym

PROFIL POSZUKIWANEGO KANDYDATA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane z zakresu automatyki, elektrotechniki)
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku automatyka lub programisty PLC
  • Z uwagi na specyfikę organizacji zadań, mile widziane doświadczenie w pracy w zespołach projektowych lub umiejętność pracy w grupie
  • Znajomość zagadnień i komponentów automatyki przemysłowej (sensoryka, pneumatyka, obwody bezpieczeństwa, serwonapędy, roboty itp.)
  • Dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
  • Znajomość środowisk programowania PLC
  • Znajomość sprzętowa i programowa sieci przemysłowych
  • Doświadczenie w doborze i uruchamianiu kamer i systemów wizyjnych będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Prawo jazdy kat B

Ponadto, niezwykle istotna będzie:

  • Chęć do nauki i doskonalenia umiejętności
  • Pomysłowość, kreatywność, umiejętność przestrzennego myślenia
  • Duża samodzielność
  • Uczciwość, zdyscyplinowanie i odpowiedzialność

KLUCZOWE KORZYŚCI:

Poza standardowymi warunkami zatrudnienia, takimi jak umowa o pracę oraz chęć nawiązania długofalowej współpracy, nasz Klient oferuje:

  • Dostęp do know-how międzynarodowej Grupy Spółek
  • Możliwość zdobycia wiedzy, szerokiego doświadczenia poprzez udział w ciekawych i zaawansowanych technologicznie projektach realizowanych przez zespoły zatrudnionych specjalistów
  • Wszechstronne możliwości rozwoju m.in. w ramach określonych ścieżek kariery
  • Udział w szkoleniach i kursach specjalistycznych, seminariach oraz konferencjach branżowych
  • Jasno określone cele oraz strukturę pracy, ze szczególnym nastawieniem na przyjazną atmosferę oraz indywidualne potrzeby pracownika
  • Pracę w dobrze współpracującym zespole specjalistów
  • Przestrzeń do prowadzenia samodzielnych i innowacyjnych projektów
  • Branie aktywnego udziału w tworzeniu i wdrażaniu własnych pomysłów

Do benefitów pozapłacowych zalicza się m.in.:

  • Nagroda roczna za uzyskane wyniki
  • Dofinansowanie do dojazdów
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Kasa pożyczkowa
  • Kolonie dla dzieci
  • Imprezy integracyjne
  • Wczasy pod gruszą
  • Pakiet relokacyjny w przypadku konieczności zmiany miejsca zamieszkania

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV  w j. polskim klikając przycisk Aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.