Prezes Zarządu - Kierownik Spółdzielni, Dębe Wielkie - oferta pracy - GoldenLine.plZakłady Przemysłu Gumowego "Santochemia" Spółdzielnia Pracy - Prezes Zarządu - Kierownik Spółdzielni

Oferta archiwalna

Zakłady Przemysłu Gumowego "Santochemia" Spółdzielnia Pracy

Firma z ponad 65- letnim doświadczeniem w produkcji wyrobów gumowych takich jak: gumowe wykładziny podłogowe, folia hydroizolacyjna-Hydrogum EPDM; wyroby elektroizoalcyjne; płyty techniczne gumowe; mieszanki gumowe i inne wyroby zlecone przez Klienta. wyroby nasze spełniają obowiązujące standardy i normy europejskie potwierdzone niezbędnymi certyfkatami. Stale udoskonalamy System Zapewnienia Jakości wg normy ISO 9001:2008. Procesy produkcyjne prowadzone są w sposób kontrolowany, bezpiecznie dla ludzi i środowiska.

Prezes Zarządu - Kierownik Spółdzielni

Miasto: Dębe Wielkie

Region: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Kierowanie bieżącą działalnością Spółdzielni Przygotowywanie i realizacja strategi rozwoju Spółdzielni,
  • Dbanie o wizerunek Spółdzielni w kontaktach z zewnętrznymi kontrahentami,
  • Wprowadzanie i stałe doskonalenie procesów produkcji i sprzedaży. Współpraca z Radą Nadzorczą.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Co najmniej 15-letni staż pracy, w tym minimum 5-cio letni na stanowisku kierowniczym
  • Znajomośc prawa pracy,
  • Mile widziana znajomość prawnych zasad funkcjonowania spółdzielczości
  • Znajomość zagadnień ekonomiczno-finansowych
  • Wysokie zdolności organizacyjne

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełnym etacie

Zgłoszenia należy składać do 30.08.2017r w zamknietej kopercie z opiskiem " Konkurs na pełnienie funkcji Prezesa -Zarządu " nie otwierać na adres Rada Nadzorcza Zakładów Przemysłu Gumowego "Santochemia" 05-311 Dębe Wielkie ul. Warszawska 86.O terminie przeprowadzenia rozmów kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.