Praktykant/-ka - Przetwarzanie języka naturalnego i mowy w Zespole Bixby, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plSamsung - Praktykant/-ka - Przetwarzanie języka naturalnego i mowy w Zespole Bixby

Praktykant/-ka - Przetwarzanie języka naturalnego i mowy w Zespole Bixby

Miejsce pracy: Warszawa

Numer ref.: BXS/INT

Zapraszamy Cię do jednego z największych w Europie zespołów zajmujących się przetwarzaniem języka naturalnego i mowy. Nasze laboratorium jest miejscem, w którym inżynierowie, badacze i eksperci językowi współpracują nad innowacyjnymi produktami na wielojęzyczny rynek europejski. Nasze prace prowadzimy w oparciu o najnowsze techniki uczenia maszynowego, rozległe zasoby danych oraz adekwatne zasoby obliczeniowe.

Zadania

  • Tworzenie i rozwijanie oprogramowania do przetwarzania języka naturalnego (NLP) lub uczenia maszynowego (w zależności od preferencji i doświadczenia)
  • Tworzenie modułów oprogramowania i strumieni przetwarzających do zbierania, weryfikacji, zarządzania i dystrybuowania danych
  • Produkcja zasobów językowych i danych trenujących/ewaluacyjnych dla systemów uczących się na potrzeby przetwarzania tekstu i mowy
  • Współpraca z innymi ekspertami oraz ośrodkami R&D
  • Współpraca z zespołem wewnętrznych ekspertów językowych

Wymagania

  • Zakończone lub trwające studia z zakresu informatyki, matematyki, telekomunikacji lub kierunków pokrewnych
  • Znajomość środowiska Linux
  • Podstawowa znajomość wybranego języka programowania (C, C++ lub Java)
  • Praktyczna znajomość co najmniej jednego z języków skryptowych (Javascript, Perl, Python, Bash, Go, Ruby lub inne)
  • Zainteresowanie technologiami przetwarzania języka naturalnego/mowy (NLP, ASR) i/lub uczenia maszynowego (Machine Learning, Data Science, Artificial Intelligence)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym sporządzanie dokumentacji technicznej i prowadzanie korespondencji

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w budowaniu stron lub serwisów internetowych
  • Umiejętność programowania w środowiskach Matlab, Octave lub R
  • Doświadczenie w przetwarzaniu tekstu, dźwięku lub mowy
  • Znajomość podstaw systemów do zarządzania bazami danych (mySQL, Postgres. MongoDB, Hadoop)
  • Doświadczenie w programowaniiu aplikacji mobilnych na system Android
  • Znajomość dodatkowych języków obcych

Oferujemy

  • Płatną praktykę w międzynarodowej firmie w wymiarze 3 lub 6 miesięcy (z możliwością przedłużenia)
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia kwalifikacji w zespole światowej klasy specjalistów
  • Uczestnictwo w realizacji innowacyjnych i ciekawych projektach
  • Elastyczne godziny pracy

Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Pracuj z nami!

#WSAMSUNGU

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.