Pracownik magazynu, Świebodzin - oferta pracy - GoldenLine.pl

Oferta archiwalna

Nazywamy się Ingram Micro,

jesteśmy globalną firmą, jednym z liderów specjalizujących się w świadczeniu usług logistycznych, dla dynamicznie rozwijającej się branżye-commerce- handlu internetowego.

Dla naszych Klientów wysyłamy kilkadziesiąt milionów paczek rocznie. W Europie zatrudniamy 3500 pracowników, którzy cenią nas za SZACUNEK, UZNANIE, a także UCZCIWOŚĆ i OTWARTOŚĆ.

W związku z dynamicznym rozwojem w Polsce poszukujemy do naszego MAGAZYNU OBSŁUGI ZWROTÓW w Świebodzinie kandydatek/kandydatów na stanowisko:

TEAM LEADER

Specyfika pracy:

  • praca na 2 lub 3 zmiany
  • 5-dniowy system pracy
  • wysokie standardy bezpieczeństwa pracy

Obowiązki:

  • kierowanie zespołem pracowników magazynu
  • odpowiedzialność za terminowe wykonywanie planów produkcyjnych oraz efektywność linii produkcyjnej
  • dbałość o przestrzeganie standardów jakościowych oraz ścisła współpraca z innymi działami firmy

Oczekujemy od Ciebie:

  • zaangażowania w wykonywaną pracę oraz zorientowanie na wynik
  • gotowości do pracy zmianowej
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • doświadczenia w pracy w magazynie
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • dokładności, uczciwości, samodzielności w działaniu
  • znajomość podstawowych narzędzi lean
  • umiejętności komunikacyjne

Oferujemy Tobie:

  • Bezpieczne i stabilne zatrudnienie na podstawie UMOWY O PRACĘ - BEZPOŚREDNIO W NASZEJ FIRMIE
  • BEZPŁATNY TRANSPORT (dla osób dojeżdżających z kierunków Międzychód, Skwierzyna, Międzyrzecz, Krosno Odrzańskie, Gubin, Zielona Góra)
  • BEZPŁATNE ubezpieczenie medyczne
  • Udział we wdrażaniu standardów Lean i 5s
  • Fundusz Socjalny
  • Ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach
  • Dostęp do cateringu w przystępnej cenie
  • Dostęp do szkoleń

Ponadto:

  • Promujemy aktywność fizyczną naszych pracowników
  • Oferujemy bezpłatne zdrowe przekąski - owoce
  • Program Poleceń
  • Wspieramy lokalną społeczność oraz razem z naszymi pracownikami bierzemy udział w akcjach charytatywnych

Dołącz o naszego zespołu! Wyślij CV na za pomocą przycisku "APLIKUJ" bądź skontaktuj się telefonicznie pod numerem telefonu: 532 402 615

Dokumenty możesz także złożyć w Dziale Personalnym firmy
Ingram Micro CFS Fulfilment Sp. z o.o. w Świebodzinie
przy ul. Sobieskiego 20a