Pracownik Działu Obsługi Klienta, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plPomocni.pl Sp. z o.o. - Pracownik Działu Obsługi Klienta

Oferta archiwalna

Pomocni.pl Sp. z o.o.

Lavito.pl pomaga znaleźć dobrego fryzjera, kosmetyczkę lub innego specjalistę z branży uroda i pielęgnacja w najbliższej okolicy. Użytkownik może umówić wizytę przez Internet, nawet wtedy kiedy salon jest zamknięty. Jesteśmy szybko rozwijającym się startupem internetowym, który już w tej chwili jest liderem rynku w Polsce. Pozyskaliśmy dofinansowanie od dwóch funduszy Venture Capital, aby w krótkim czasie zająć polski rynek i wyjść za granicę.

Pracownik Działu Obsługi Klienta

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Twoje codzienne wyzwania to:

·         obsługa posprzedażowa klientów biznesowych (są to głównie właścicielki salonów kosmetycznych, fryzjerski i spa),

·         wprowadzanie i aktualizacja zamówień w systemie,

·         budowa wizytówek salonów na portalu Lavito.pl,

·         tworzenie i wysyłka newsletterów dla naszych klientów - salonów kosmetycznych

·         oraz współpraca z innymi działami w firmie.

Więcej informacji na temat oferty uzyskasz pod adresem praca@lavito.pl

Wymagania

Szukamy osoby, która:

·         posiada doświadczenie w obsłudze klienta lub w pokrewnym obszarze,

·         wykazuje się profesjonalizmem i empatią oraz poszukiwaniem rozwiązań w kontaktach z klientami,

·         jest asertywna i potrafi efektywnie komunikować się z innymi ludźmi,