Położna, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plBocian - Położna

Klinika Bocian należy do elity placówek zajmujących się leczeniem niepłodności w Polsce. Nasza pozycja poparta jest bardzo wysoką skutecznością leczenia oraz systematycznie wzrastającą liczbą pacjentów zgłaszających się do naszej kliniki, w tym pacjentów zagranicznych.

W związku z rozwojem działalności, poszukujemy kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy jako:

Położna

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Zakres zadań:

  • Przygotowywanie pacjentów do zabiegów i procedur medycznych
  • Bieżąca opieka i budowanie relacji z pacjentami
  • Obsługa programu komputerowego

Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • Ukończonych studiów na kierunku Położnictwo
  • Aktywnego prawa wykonywania zawodu
  • Dobrej znajomości obsługi komputera
  • Komunikatywności i szczególnego zorientowania na pacjenta
  • Empatii, pasji do pracy z ludźmi i miłego usposobienia
  • Chęci zdobywania wiedzy i poszerzania swoich umiejętności
  • Wysokiej samodzielności

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe jako położna w szpitalu lub przychodni
  • Średnio-zaawansowana znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego (poziom minimum B2)

Oferujemy:

  • Pracę w prestiżowej placówce charakteryzującej się bardzo dynamicznym rozwojem
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy w doświadczonym i ambitnym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.