Performance marketing manager, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plGoldenLine - Performance marketing manager

Oferta archiwalna

Przespaceruj się
po naszym biurze

Jesteśmy największym serwisem rekrutacyjnym w Polsce! Pomagamy w rekrutacji pracowników, oferując produkty wspierające rekrutację i działania employer brandingowe. Nie ukrywamy, że... wierzymy w swój produkt i w ludzi, którzy z nami pracują! Wiemy, że tylko ciężka praca w połączeniu z pasją jest w stanie przełożyć się na trwały sukces.

Performance marketing manager

Miasto: Warszawa

Jeśli:

  • Masz doświadczenie z dużymi kampaniami w Adwords (od kilkudziesięciu tysięcy grup reklam w górę),
  • Google Analytics i Excel to Twoi przyjaciele,
  • Masz łatwość w wyłapywaniu detali,
  • Budujesz swój autorytet wiedzą i doświadczeniem, a ludzie chętnie za Tobą idą

…. to dobrze trafiłeś, bo jest duża szansa, że szukamy właśnie Ciebie

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w FB Ads, e-mail marketingu, przeprowadzaniu testów A/B, GTM, SEO, afiliacjach, remarketingu.

Zadania:

Zwiększanie skali uzyskiwanych konwersji przez:

  • Realizację i optymalizację kampanii Adwords
  • Optymalizację kosztów konwersji
  • Kontrola jakości pozyskiwanych konwersji
  • Optymalizacja ścieżek konwersji (we współpracy z Product Ownerem)
  • Testowanie nowych kanałów pozyskiwania konwersji
  • Realizacja działań we współpracy z zewn. dostawcami (agencje, sieci afiliacyjne, rtb, itp)

Oferujemy:

  • dużą samodzielność i możliwość realizowania własnych pomysłów
  • wpływ na kluczowe projekty serwisu i strategię dotarcia do użytkowników
  • niesamowitą atmosferę i pozytywny zespół :-)
  • możliwość ciągłego pogłębiania wiedzy
  • nowoczesne i funkcjonalne biuro

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.