Opiekunka, - oferta pracy - GoldenLine.plFrigga - Opiekunka <br/><span id="uwagiDoStanowiska">Frigga Poszukujemy opiekunki do seniora w Leinfelden!</span>

Gwarantujemy Państwu legalne zatrudnienie na terenie Niemiec i Luksemburga. Miejscem pracy są prywatne domy naszych kontrahentów. Zakres obowiązków należących do opiekunów uzależniony jest od stanu zdrowia podopiecznego oraz trybu dnia seniora. Istotnym elementem jest indywidualne traktowanie każdego z podopiecznych. Pomocny w analizie przypadku jest przedstawiony przez nas opis zawierający aktualny stan zdrowia oraz codzienne przyzwyczajenia seniora.

Opiekunka
Frigga Poszukujemy opiekunki do seniora w Leinfelden!

Miejscowość: 70771 Leinfelden
Podopieczny: 175cm, 80kg

Dolegliwości:
- III stopień niepełnosprawności
- osoba leżąca, wymagająca transferu
- cukrzyca
- niewydolność serca
- depresja
- inkontynencja
- zaburzania rytmu serca
- po operacji dysku
- słaby wzroki i słuch
- zaburzenia orientacji czasowej i miejscowej
- aktualnie cewnik
- niekontrolowanie wypróżnień, korzysta z pieluchomajtek

Dodatkowe informacje: Podopieczny przebywa na tę chwilę w szpitalu, wychodzi 4.maja. W wyniku długiego leżenia powstały odleżyny. Raz dziennie przychodzi pomoc medyczna, podaje leki, opatruje odleżyny, zmienia opatrunki. Podopieczny mieszka z żona, ona nie wymaga opieki, w miarę możliwości zajmuje się domem. Środki pomocnicze: specjalistyczne łóżko, krzesło toaletowe, materac przeciwodleżynowy, wózek. Zakupy robi rodzina.

Obowiązki:
- transfer z łóżka na wózek
- pomoc w utrzymaniu higieny ciała, pielęgnacja odbywa się w łóżku
- zmiana pieluchomajtek
- zmiana odzieży
- przekładanie pacjenta w nocy
- czasami przygotowanie posiłku
- pranie i prasowanie
- utrzymanie porządku w domu

Oferujemy: - własny pokój; - rodzina zainstaluje Internet, jeśli będzie taka potrzeba

Poszukujemy kandydatów:

  • powyżej 21 roku życia,
  • ze znajomością języka niemieckiego, pozwalającą na codzienną komunikację,
  • z doświadczeniem w opiece nad osobą starszą bądź chorą,
  • odpowiedzialnych, z dużą empatią, o miłym usposobieniu,
  • dodatkowym atutem będzie certyfikat opiekuna lub wykształcenie pielęgniarskie,
  • mile widziane referencje,
  • mile widziane prawo jazdy.

Na miejscu zapewniony jest:

  • własny pkój
  • własna łazienka
  • TV

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zakup biletów,
  • legalną formę zatrudnienia,
  • opłacanie świadczeń ZUS,
  • pozyskiwanie druku o legalnym delegowaniu A1,
  • stały kontakt z koordynatorem,
  • szybkie wyjazdy,
  • dodatki oraz premie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres:
p.marszan@friggawork.pl
lub kontakt telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji:
Patrycja Marszan 514 686 493

www.friggawork.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.