Opiekunka od zaraz!, - oferta pracy - GoldenLine.plFrigga - Opiekunka od zaraz!

FRIGGA to dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach z zakresu rekrutacji wykwalifikowanego personelu opiekuńczego oraz personelu medycznego.
Firma istnieje na rynku europejskim od 2009 roku obsługując klientów z Niemiec i Luksemburga.

Naszym pracownikom zapewniamy indywidualne podejście oraz stałą opiekę koordynatorów. Z pasją i zaangażowaniem poszukujemy nowych rozwiązań personalnych wspomagających rynek opieki nad seniorami oraz osobami z deficytami psychoruchowymi. Zapewniamy pełną obsługę w zakresie wyszukiwania miejsc pracy dla opiekunek oraz wykwalifikowanego personelu medycznego średniego szczebla. Ambicją naszej firmy jest zaspokajanie potrzeb Klientów, poszukujących najwyższych standardów usług.

FRIGGA to Agencja Zatrudnienia, która oferuje pracę na terenie Niemiec i Luksemburga opiekunkom i opiekunom z całej Polski. Naszą firmę tworzą ludzie gotowi do pomocy drugiemu człowiekowi, wrażliwi na potrzeby starszych, chorych ludzi. Pozostajemy w ciągłej dyspozycji zarówno dla klientów, jak i współpracowników, którzy zawsze mogą na nas liczyć.

Opiekunka od zaraz!

Miejscowość: 38442 Wolsburg
Start: od zaraz
Podopieczna: 30 lat, 164cm, 35kg
Dolegliwości:
- II stopień niepełnosprawności
- problemy z poruszaniem się
- problemy z cerą
- korzysta z rolatora i wózka
- osoba świadoma
- częściowa inkontynencja
- problemy z przełykiem
Dodatkowe informacje: podopieczny mieszka żoną, żona nie wymaga opieka, w tym samym domu mieszka kot.
Obowiązki:
- pomoc w utrzymaniu higieny ciała
- pomoc w zmianie odzieży
- towarzystwo w trakcie wizyt u lekarza
- wstawanie w nocy
- pomoc w przejściu z łóżka na wózek
- wsparcie w przemieszczaniu się
- przygotowanie posiłku
- robienie zakupów
- pranie i prasowanie
- utrzymanie porządku w domu
- czyszczenie kuwety kota, nakarmienie kota

- komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą,
- cierpliwość, wyrozumiałość, odpowiedzialność, pogodne usposobienie,
- mile widziane prawo jazdy kat. B,
- referencje z innych miejsc pracy będą dodatkowym atutem.

- własny pokój
- Internet
- TV
- legalną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- wysokie wynagrodzenie,
- opłacanie wszystkich składek i ubezpieczenia społecznego ZUS,
- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki oraz do poziomu znajomości języka niemieckiego,
- stały kontakt z koordynatorem w czasie pobytu za granicą,
- pomoc w zorganizowaniu podróży,
- bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie podczas pobytu,
- zakup biletów przez Firmę Frigga,
- kontrakty od 2 miesięcy,

Nie pobieramy żadnych prowizji od opiekunek!

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres:

k.nowak@friggawork.pl

lub kontakt telefoniczny z Doradcą Działu Rekrutacji:
Kamila Nowak 733 303 403