Operator wózka widłowego, Tychy - oferta pracy - GoldenLine.pl

CRS Polska Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Tychy
Region: śląskie

Obowiązki:

  • Obsługa wózka widłowego,
  • Rozwożenie elementów na określone działy produkcyjne,
  • Przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:

  • Uprawnienia do kierowania wózkami + doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Aktualne badania psychotechniczne,
  • Możliwość pracy na 3 zmiany (stałe zatrudnienie),
  • Samodzielność, zaangażowanie w pracę.

Korzyści z podjęcia zatrudnienia:

  • Długotrwała współpraca,
  • Pracę w miłym zespole pod opieką Koordynatora,
  • Możliwość awansu,
  • Premie motywacyjne,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę.

Jeśli poszukujesz pracy na odpowiedzialnym stanowisku z możliwością rozwoju oraz poznawania nowoczesnych technologii prześlij do nas swoje CV lub zadzwoń 735924008!

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.