Operator Wózka Prowadzonego, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plWABCO - Operator Wózka Prowadzonego

Oferta archiwalna

Zobacz nas na: GoldenLine

WABCO jest liderem innowacji i globalnym dostawcą technologii poprawiających bezpieczeństwo oraz efektywność działania pojazdów ciężarowych. Od ponad 150 lat WABCO niezmiennie pozostaje pionierem przełomowych produktów i systemów hamowania, stabilizacji jazdy, zawieszenia, automatycznych skrzyń przekładniowych oraz aerodynamiki.

W Polsce, WABCO z sukcesem rozwija działalność we Wrocławiu od 1999 roku. WABCO Polska zatrudnia ponad 2000 pracownikow w dwóch nowoczesnych zakładach produkcyjnych i Centrum Badawczo-Rozwojowym (R&D). Nasi pracownicy wspierają procesy biznesowe, zintegrowany łańcuch dostaw oraz centrum globalnych usług finansowych.

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Ostrowskiego (okolice FAT-u)

Operator Wózka Prowadzonego

Miasto: Wrocław

Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • Realizacja dostaw komponentów na linie produkcyjne poprzez wkładanie i wyjmowanie materiałów do dedykowanych miejsc
  • Kontrola stanu zapasu materiałów na punktach rozładunkowych
  • Rozwiązywanie problemów i ciagłe doskonalenie procesu przepływu materiałów
  • Dbanie o porządek

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie
  • Uprawnienia na wózki prowadzone podnośnikowe-warunek konieczny
  • Mile widziane roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dokładność i odpowiedzialność
  • Chęć rozwoju i uczenia się
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez WABCO
  • Praca w dogodnej lokalizacji
  • Darmowy parking dla pracowników
  • Pakiet medyczny Medicover
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do posiłków na stołówce
  • Kartę Multisport
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Bony świąteczne

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez WABCO Polska z siedzibą we Wrocławiu."

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.