Operator Maszyn Skrawających sterowanych numerycznie, Myszków - oferta pracy - GoldenLine.plZakład Wyrobów Metalowych "Metal-System" Sp. z o.o. - Operator Maszyn Skrawających sterowanych numerycznie

Oferta archiwalna

Zakład Wyrobów Metalowych "Metal-System" Sp. z o.o.

Zakład Wyrobów Metalowych “Metal-System” Sp. z o.o. z Myszkowa to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku branży metalowej. Zakład produkuje konstrukcje stalowe i części linii produkcyjnych dla liderów przemysłu samochodowego oraz świadczy usługi obróbki skrawaniem maszynami sterowanymi numerycznie. Zatrudnia wykwalifikowaną kadrę kierowniczą oraz najlepszych fachowców. Ciągły dynamiczny rozwój firmy tworzy nowe miejsca pracy na stanowiskach takich jak technolog, programista, kontroler jakości, spawacz, operator obrabiarek skrawających cnc.

Operator Maszyn Skrawających sterowanych numerycznie

Miasto: Myszków

Region: śląskie

Opis stanowiska

Ogólny zakres obowiązków, odpowiedzialności i uprawnień:
  • Bieżąca współpraca z Kierownikiem Produkcji oraz innymi nadrzędnymi jednostkami.
  • Kompleksowa obsługa obrabiarek skrawających, przygotowanie maszyn do pracy, dobór i mocowanie narzędzi skrawających itp.
  • Opanowanie podstaw programowania obrabiarek skrawających sterowanych numerycznie.
  • Bieżący kontrola i nadzór nad przebiegiem procesu obróbczego.
  • Kontrola końcowa obrobionego elementu/konstrukcji w oparciu o przekazaną dokumentację (sprawdzenie wymiarów, tolerancji itp.).
  • Terminowa i rzetelna realizacja powierzonych zadań w oparciu o przekazaną dokumentację.

Wymagania

  • Doświadczenie min. 5 lat
  • Znajomośc rysunku technicznego

Oferujemy

  • Stała praca
  • Atrakcyjne wynagrodznie
  • Możliwość dalszego kształcenia sią
  • Możliwość awansu
  • Benefity pracownicze

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.