Skuteczna rekrutacja

Nauczyciel nauczania początkowego

Miasto: Lubiczów

Praca » Stanowiska » Szkolenia/Edukacja » Nauczyciel nauczania początkowego BIG BEN Niepubliczna Polsko Brytyjska Szkoła Podstawowa

BIG BEN Niepubliczna Polsko Brytyjska Szkoła Podstawowa

Niepubliczna dwujęzyczna polsko-brytyjska szkoła podstawowa. Łączy nowoczesne podejście do edukacji z tradycją.

Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego.

Wymagania

  • kwalifikacje zawodowe
  • pasja do zawodu
  • zamiłowanie do samokształcenia i rozwoju
  • otwartość na nowe metody
  • mile widziana biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznym otwartym zespole
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • mile widziane osoby z własną działalnością gospodarczą
  • zatrudnienie na umowie kontraktowej (min 4000pln na rachunek)

Prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk Aplikuj teraz.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.