Monter/Ustawiacz DEVI, Grodzisk Mazowiecki - oferta pracy - GoldenLine.plJob House - Monter/Ustawiacz DEVI

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich klientów, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter/Ustawiacz DEVI

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Region: mazowieckie

Numer ref.: MON/UST/GRODZ/MAZ

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn: Matflier (nawijanie mat), Minimat (nawijanie kabli), Combiflier (nawijanie mat),
  • Drukowanie naklejek,
  • Pobieranie zleceń produkcyjnych zgodnie z kolejką FIFO,
  • Dostarczanie na stanowisko cold tailsów, palet, skanowanie kartonów na linii U-cell,
  • Transport gotowych wyrobów na pole odkładcze,
  • Prowadzenie rejestracji godzinowej.

Wymagania:

  • Umiejętność przeprowadzania czynności nastawczych maszyn (warunek konieczny),
  • Obsługa maszyn (warunek konieczny),
  • Obsługa komputera w stopniu podstawowym – obsługa panelu sterowania maszyny,
  • Precyzja wykonywanych operacji,
  • Zdolności manualne,
  • Szybkość przyswajania wiedzy,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku,
  • Umiejętność pracy w zespole, aby osiągać wspólny cel,
  • Samodyscyplina, elastyczność,
  • Uprawnienia SEP gr. E1 (mile widziane),
  • Uprawnienia na wózki (mile widziane).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat w międzynarodowej firmie produkcyjnej w Grodzisku Mazowieckim,
  • Pakiet benefitów do umowy o pracę (m.in. premie, posiłki)
  • Pracę od zaraz z możliwością zatrudnienia na stałe,
  • Dobrą atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv oraz kilka słów, dlaczego jest Pan/i odpowiednim kandydatem na to stanowisko.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. Z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp. Z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.".

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.