Młodszy Specjalista ds. Zakupów Wewnętrznych, Błonie - oferta pracy - GoldenLine.plDrogeria Natura - Młodszy Specjalista ds. Zakupów Wewnętrznych

Drogerie Natura, to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych.

Pierwszą drogerię otworzyliśmy w 1997 roku, a dziś mamy już ponad 280 sklepów.

Obecnie do naszego magazynu prowadzimy rekrutację na stanowisko::

Młodszy Specjalista ds. Zakupów Wewnętrznych

Miejsce pracy: Błonie

Opis stanowiska:

  • Bieżąca kontrola stoku magazynowego dotyczącego elementów meblowych i materiałów POS, w tym zarządzanie magazynem z używanymi elementami meblowymi,
  • Organizowanie i koordynacja procesu przebudów meblowych drogerii w tym m.in.: zamawianie i koordynacja wysyłki  materiałów POS, elementów meblowych do drogerii w ramach bieżących potrzeb,
  • Organizowanie, koordynacja i składanie zamówień na materiały POS i inne dotyczące komunikacji  w związku z nowymi otwarciami Drogerii,
  • Organizacja procesu wymiany uszkodzonych szyldów w Drogeriach,
  • Zakup mebli i pozostałego wyposażenia na zaplecze dla Drogerii,
  • Składanie zapytań ofertowych, weryfikacja ofert, przygotowanie raportów.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Bardzo wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Wielozadaniowość, skrupulatność oraz elastyczność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Rabaty na zakupy w drogeriach natura.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.