Młodszy Kierownik ds. Projektów IT, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.pleurocash - Młodszy Kierownik ds. Projektów IT

Grupa Eurocash to lider hurtowej dystrybucji produktów FMCG, czyli szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Kierownik ds. Projektów IT

Miejsce pracy: Warszawa

Kluczowe zadania:

  • Wsparcie Kierownika Projektów IT w realizacji portfela projektów o charakterze rozwojowym dla 4 konceptów biznesowych, w tym samodzielne prowadzenie wybranych projektów
  • Udział we wprowadzaniu zmian do systemów informatycznych
  • Komunikacja z interesariuszami projektów informatycznych
  • Odpowiedzialność za realizację harmonogramu projektu oraz monitoring postępu prac
  • Analizowanie nowych rozwiązań IT pojawiających się na rynku, wspierających prowadzenie biznesu
  • Współpraca z jednostkami biznesowymi zaangażowanymi w projekt

Idealny Kandydat powinien:

  • Posiadać wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, ekonomia, zarządzanie, finanse, matematyka)
  • Posiadać doświadczenie w pracy projektowej – minimum 3 lata oraz minimum 1 rok w roli kierownika projektów informatycznych
  • Posiadać doświadczenie zawodowe w branży FMCG, handlu detalicznym lub e-commerce – minimum 1 rok
  • Znać technologie informatyczne
  • Cechować się wysoko rozwiniętymi zdolnościami analitycznego myślenia i formułowania wniosków
  • Posiadać chęć poznawania nowych technologii oraz narzędzi IT wspierających procesy biznesowe
  • Znać MS Office na poziomie biegłym
  • Być komunikatywny, terminowy, sumienny i dokładny
  • Znać język angielski na poziomie dobrym
  • Wiedza z zakresu „Project Management” będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w dziale IT 6. co do wielkości firmy w Polsce, lidera hurtownej dystrybucji FMCG, zatrudniającego ponad 12 tys. pracowników.
  • Pracę w ramach Grupy Eurocash przy realizacji projektów dla 4 konceptów biznesowych o charakterze start-up
  • Możliwość poznania nowych narzędzi IT
  • Liczne wyzwania przy realizacji ciekawych projektów
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Miła atmosferę i dobre warunki pracy
  • Dodatkowe benefity w atrakcyjnych stawkach cenowych

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.