magister farmacji, Skierniewice - oferta pracy - GoldenLine.plLIDON SP Z O.O. - magister farmacji

Oferta archiwalna

LIDON SP Z O.O.

APTEKA z UŚMIECHEM

Biała Rawska i Skierniewice

magister farmacji

Miasto: Skierniewice

Region: łódzkie

Do naszego zespołu poszukujemy farmaceutów z pasją i zamiłowaniem, dla których misją jest niesienie pomocy i wsparcie Pacjentów.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne z prawem wykonywania zawodu
  • Wiedza w zakresie standardów, procedur, jakości specyficznych dla sektora farmacji
  • Otwartość na Pacjenta i troska o jego zdrowie
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Umiejętność nawiązywania kontaktu
  • Zaangażowanie
  • Odpowiedzialność i uczciwość

Naszym Pracownikom zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie dwumiesięczne
  • Pracę w profesjonalnym zespole
  • Szkolenia podnoszące kwalifikację i kompetencje zawodow
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów leczniczych, suplementów diety i wyrobów medycznych
  • Sprawowanie opieki farmaceutycznej nad pacjentami apteki
  • Współpraca z kierownikiem apteki w zakresie prawidłowego funkcjonowania apteki.