Magister Farmacji, Piaseczno - oferta pracy - GoldenLine.plPapaya Janina Papaj i wspólnicy sp.j. - Magister Farmacji

Oferta archiwalna

Papaya Janina Papaj i wspólnicy sp.j.

Nowo otwarta Apteka prywatna Papaya zatrudni na stanowisku:

Magister Farmacji

Miasto: Piaseczno

Region: mazowieckie

Opis stanowiska

  • obsługa Pacjenta (realizacja recept, sprzedaż odręczna)
  • wykonywanie leków recepturowych
  • retaksacja recept
  • bieżąca obsługa zamówień

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • miłe usposobienie do Pacjentów
  • rzetelność, uczciwość i chęć do pracy

Oferujemy

  • dogodne warunki finansowe
  • elastyczny czas pracy
  • stałą pracę w oparciu o umowę na czas nieokreślony

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.