Logistyk, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plPGB - Logistyk

Agencja Rekrutacyjna PGB Human Resources dla jednego z czołowych producentów z branży poligraficznej poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Logistyk

Miasto: Wrocław

Region: dolnośląskie

Numer ref.: L_0717_WRO_BUD

Opis stanowiska:

  • składanie zamówień oraz ich nadzór
  • organizacja wysyłek krajowych i zagranicznych
  • weryfikacja i wprowadzanie dokumentów zakupowych  oraz przygotowywanie raportów i zestawień
  • bieżący nadzór nad stanem magazynowym
  • kontakt z klientami

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku logistycznym minimum 2 lata
  • obsługa MS Office oraz znajomość programu Optima - warunek konieczny
  • znajomość zagadnień z importem i eksportem
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • praktyczna wiedza w zakresie rozwoju współpracy z dostawcami – miłe widziane
  • prawo jazdy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym- warunek konieczny
  • dobre umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • umowę o pracę – pełen etat
  • pakiet szkoleń rozwijających umiejętności zawodowe
  • milą atmosferę pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.